Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wyciszenie snajperki


Recommended Posts

Powitać! Chciałbym maksymalnie wyciszyć moją snajpe. Posiadam podstawę MB 01 Wella, lufę prec guarder, komora hop AirsoftPro, gumka silikonowa guarder, cały zespół cylindra od AisoftPro, sprężyna m160 oraz zespół spustu od AirsoftPro (jeżeli ma to jakieś znaczenie). podczas oddawania strzału jest głośne kliknięcie jak tłok uderza w dyszę co przenosi się na łożę i potęguje ten efekt dźwiękowy. Po pierwsze nie chcę nic wymieniać ponieważ jestem bardzo zadowolony z osiągów. Po drugie na jednej ze strzelanek podpytałem innego snajpera i on zalecił mi wypełnienie łoża pianką budowlaną, ale ja za bardzo nie widzę tam miejsca, jakieś pomysły rady, może mieliście podobny problem i go usunęliście. Z góry dziękuje za pomoc

Link to post
Share on other sites

Spróbuj dać sorbopad na głowicę cylindra.

może jakiś link by dobrać odpowiedni? Nigdy wcześniej tego nie używałem, więc nie wiem jak go szukać (pragnę zaznaczyć że replika ma ok 600fps a sorbopad znalazłem max do 400fps) Edited by kosikredki
Link to post
Share on other sites

Goły sorbothane 90 shore wytrzymuje SP170 i to w AEG'u, więc śmiało. Szukaj maksymalnie twardego i w odpowiednim kroju. Dla dodatkowej ochrony możesz nakleić starą głowicę na sorbo. Ostrzegam też że możesz stracić kilka fps przez zmniejszenie objętości cylindra, zależy od dopasowania do lufy. W najlepszej opcji zmniejszenie ilości pędnika może ustabilizować lot kulki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...