Jump to content
REKLAMA
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tomazi

PPSH S&T

Recommended Posts

warto - temat pulemiotów ARES/S&T był poruszany kilkakrotnie na naszym podforum. Bejcę z kolby można zedrzeć i zaolejować. Jak jutro Michael nie weźmie mojej, to wal wieczorem na PW

Szczerze to powiem że tak jak chciałem mieć swego czasu PEPE tak mi przeszło no prawie...

1600zł za chiniola ? chyba kogoś zdrowo poQrwiło za przeproszeniem!

Edited by Ahmed

Wiecejr jak 1000 nie jest warta. Swego czasu tyle kosztowala i to było optimum. Odbiega sporo od oryginału wymiarami. Materiały to miękki znal i miekkie drewno. Ma trochę stali. Magi to też problem. Łukowy prawie zawsze od razu sie psuje. W stoku tuning odpada.

Ja mam już swoją od S&T prawie cztery lata i muszę przyznać że przez ten cały czas ani razu mnie nie zawiodła działa bez awaryjnie i jak na stokową ma całkiem przyzwoite osiągi i celność. Co prawda wyjęta z pudełka wygląda dość zabawkowo ale po zdarciu farby, oksydowaniu i zabejcowaniu kolby nabiera koszernego wyglądu.

Tak jak pisali koledzy ciut za masywna w porównaniu do oryginału ale innej nie kupisz. Magazynki faktycznie kiepsko wykonane w moim ganiazdo z niewiadomego powodu się rozleciało ale trochę kleju i się naprawiło. Kolega Wania poprzerabiał oryginalne łukowe na sprężynowe i wszytko mu ładnie hula tak że jest to do zrobienia.

Ja swego czasu kupiłem ją za 1000zł a 1600 no cóż jeśli ci zależy sam zdecyduj.

Tak wygląda moja po przeróbkach kosmetycznych niestety nie mam innych zdjęć.

https://lh3.googleus...vg=w433-h769-no

https://lh3.googleus...KQ=w433-h769-no

Edited by Grisza1122

Kolega wyżej musiał dobrze trafić,skoro tak mu śmiga, trzymaj Panie ją, i dzieciom zachowaj, bo rzadko się takie okazy trafiają. Serio.

Możliwe że stara seria była lepiej wykonana... ale to domysły tylko.

Kolega wyżej musiał dobrze trafić,skoro tak mu śmiga, trzymaj Panie ją, i dzieciom zachowaj, bo rzadko się takie okazy trafiają. Serio.

Możliwe że stara seria była lepiej wykonana... ale to domysły tylko.

Też mam S&T już kilka lat i jest bardzo intensywnie używana. Nie było poważnych awarii. Przeszła zabiegi kosmetyczne i prezentuje się dobrze.

Tu znajdziesz zdjęcia i opis moich przeróbek:

http://forum.wmasg.p...owiedzi-porady/

W dniu 26.08.2018 o 22:17, Dziećka napisał:

Panowie, tam wchodzi lufa standardowa od AEGa, czy ta od M14?

W tej replice nie ma sensu wymieniać lufy, zresztą chyba nikt tego nie robił. Do M14 to nawet  Socom`a była by za długa do Pulemiota