Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 na początek za max 1500 zł


Recommended Posts

Cześć będę zaczynał swoją przygodę z ASG :icon_smile: Jaką M4 polecacie. I jestem też otwarty na propozycje takie jak M-ka za 1000 zł a reszta na tuning żeby wyszło jeszcze lepiej :icon_biggrin:

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Przeczytane?

http://forum.wmasg.pl/topic/136409-repliki-m4-wybor-ostateczny/

 

Jedna opcja, którą w sumie sam za jakiś czas rozważam to kupno Specny za ok. 1000 i jej późniejszy tuning.

Specn jest do wyboru do koloru i to mi się właśnie podoba. Zero problemu z częściami (tanimi) itd.

 

Znajdziesz niemniej repliki za 1000-1500 zł, w których to grzebać przez długi czas nie będzie trzeba.

Link to post
Share on other sites

tylko że wg mnie za taką cenę 350 fpsów to za mało a poza tym bardziej się nastawiam na las nić CQB

Pisałeś o tuningu, a KWA to dobra baza pod niego. Na 450 fps starczy bodaj zmienić tylko sprężynę i cylinder. No i gumka HU oczywiście, ale w której replice się tego nie robi?

Jak las, to w przyszłości jeszcze preclufa schowana w tłumiku.

Edited by kukunamuniu
Link to post
Share on other sites

Pisałeś o tuningu, a KWA to dobra baza pod niego. Na 450 fps starczy bodaj zmienić tylko sprężynę i cylinder. No i gumka HU oczywiście, ale w której replice się tego nie robi?

Jak las, to w przyszłości jeszcze preclufa schowana w tłumiku.

okej dzięki po prostu dopieroo zaczynam i jeszcze nie do końca wiedziałem ile może kosztować np tuning :icon_smile:

 

 

Proszę o stosowanie zasad poprawnej pisowni.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

okej dzięki poprostu dopieroo zaczynam i jeszcze nie do końca wiedziałem ile może kosztować np tuning :icon_smile:

W takim budżecie masz duży wybór. G&P, G&G, EA, nowa seria emek od E&L... KWA jest spoko, bo ma dobre części wewnętrzne w stocku, ale korpus bez rewelacji. I jest dość wybredne w kwestii magazynków.

Link to post
Share on other sites

Na początek wybieraj się na akcje gdzie możesz replike wypożyczyć albo pożycz od kolegów po kilku razach bedziesz miał pewną odpowiedź czy to jest twoje hobby czy nie .

Jeśli Ci nie przypasuje to praktycznie nic nie stracisz .

Driver dobrze mówi, rozeznaj się czy to hobby dla Ciebie, jeśli uznasz, że tak to nie idź w pół środki (Specny i inne chińczyki) mając 1500 zl do wydania na replikę. Poszukaj jakiegoś VFC, G&P, G&G, Krytac (jeśli będzie w promocji bo były swego czasu za ok 1500 zł), King Arms. Do tych replik na początku nie potrzebujesz żadnego tuningu, żeby dobrze się bawić. Po jakimś czasie wstawisz porządną preckę, a jak uzbierasz odpowiednią ilość kasy to wstawisz do nich bebechy z górnej półki i będziesz miał świetnie strzelającą replikę w pięknym body. Mi też radzono jak zaczynałem grę kupno ówczesnej "rewelacji" na rynku m4 czyli Specny i jakieś tuningi, ale się uparłem i kupiłem G&P, bo była po prostu ładniejsza. Po 5 latach cały czas jest to moja główna replika, a przeszła masę zmian wewnętrznych. Ani razu nie musiałem za to wykładać pieniędzy na nowe m4, co spotkało moich kolegów, którzy poszli w chińczyki.

 

Zabrzmi jak reklama, ale co tam. Kolega z teamu ma na sprzedaż VFC na gwarancji z precką KM Head i tak się składa, że też jest z Łodzi. Za jego uczciwość i rzetelność ręczę. Jeśli Cię to interesuje:

 

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/803015

Edited by bruce_v_legion
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...