Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker - parowanie okularów


Recommended Posts

Chciałem się podpytać czy ma ktoś wypróbowany model stalkera który nie powoduje zaparowania okularów w ciągu sekundy?;) Nie wiem czy tylko ja mam ten problem ale jak tylko założę stalkera to czuję się jak bym się bawił w ASG pod wodą, natomiast bez zero problemów z jakimkolwiek parowaniem.

Paradoksalnie nie wiem czy gogle nie są lepszy przy stalkerze...

Link to post
Share on other sites

Paruja, bo para z ust zatrzymuje się na siatce i idzie od razu w górę, a tam oxy. Wyjście to mniej sapac, kontrolować oddech :P ja jutro postaram się usunąć kilka duchów na wprost ust, ale tak żeby kulka nie przebila się jednak.

 

Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Chciałem się podpytać czy ma ktoś wypróbowany model stalkera który nie powoduje zaparowania okularów w ciągu sekundy? :icon_wink: Nie wiem czy tylko ja mam ten problem ale jak tylko założę stalkera to czuję się jak bym się bawił w ASG pod wodą, natomiast bez zero problemów z jakimkolwiek parowaniem.

Paradoksalnie nie wiem czy gogle nie są lepszy przy stalkerze...

 

Generalnie każdy stalker będzie powodować parowanie okularów. Winny jest brak cyrkulacji powietrza. Wyjściem jest zainwestowanie w dobrego antifoga. Sam używam combosa szamtki ESS oraz McNett OpDrops i paruję tylko w naprawdę konkretną duchotę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...