Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ppszejdi

Cybergun FN2000

Recommended Posts

Witam czy ktoś miał już doświadczenia z repliką Cybergun FN2000 https://www.militaria.pl/cybergun/karabinek_szturmowy_aeg_fn_herstal_f2000_-_black_200959_p89210.xml?cat=121 na youtubie znalazłem test

z którego wynika, że to pierwsza replika FN 2000 na standardowych częściach czyli gbV3 w standardzie aug i komora aug najprawdopodobniej wszystko JG

Gdyby nie było problemów z drganiem gearboxa i cena byłaby porównywalna do AUGa, to mogłaby to być ciekawa alternatywa.

Sorry za podwójną odpowiedź.

Edited by UnTiTleD

Skusiłem się na ta replikę więc trochę się nią pobawię a zawsze inna buda niż u innych więc już jest to ciekawe. A artykół czytałem i filmów o niej już na youtubie parę oglądałem.

Więc tak replikę już mam wykonana jest bardzo fajnie ale są tez minusy.

- trzeba rozebrać replikę i dosłownie wypiłować kwadrat 3- 3 mm by midy i lowy pasowały,

- wada fabryczna to trzeba podpiłować zaczep magazynka bo po wsadzeniu magazynka nie da się go już wyciągnąć hehe.

- silnik nie jest na magnesach neodymowych to zwykły jg,

- komora nie podkręca w ogóle ale to wina dystansera który jest za mały przynajmniej w moim egzemplarzu

Zalety:

Po skręceniu śruby w prowadnicy sprężyny mój egzemplarz ma 450 fps szok na w pełni stokowych częścią wewnątrz.

Jak dla mnie to fajne replika gb i komora to standard aug jak w jg.

Siemka, dzięki za informacje!

Myślisz ze z tym magazynkiem to wada Twojego egzemplarza czy każdego trzeba podpiłować ?:)

450 fps mi odpowiada bo chce nią postrzelać w lesie.

Miałbyś ogólnie czas żeby ja dokładnie obejrzeć i opisać?

Z tego co czytałem na francuskim forum to chyba wada odlewy zaczepu magazynka. Dokładny opis ze zdjęciami repliki jest tutaj http://lantredudingo.com/index.php/2017/08/29/review-cybergun-f2000-tactical/.

Ogólnie replika jest fajnie wykonana prosta w tuningu. Komora i gearbox to jest 1:1 aug jg nawet regulacja fps jest taka sama jak w nowych g36 jg. Rozebranie body to banał bo jest skręcane śrubami i rozkłada się na dwie połówki . Na chwilę obecną założyłem mosfet do repliki i będę katował ,aż do skutku w stock. Po podpiłowaniu wchodzą wszystkie magazynki można ta modyfikacje zrobić nawet bez rozbierania body.

Replikach po testach w boju bardzo fajnie się sprawuje i płynie działa .Po wymianie lufy i gumki i wyregulowaniu hop-up zasięg bardzo dobry. Ogólnie mimo paru wad które były w moim egzemplarzu polecam.

Widzę, że potrzeba chrzanienie się z magazynkami w efkach to standard przestrzegany przez wszystkich producentów :D

Edited by Mixon

Zrobiłbyś jakieś zdjęcia jak wygląda komora hop up?

Rozdupcył mi się SCAR Ares/star i nie ma możliwości wymiany szkieletu gearboxa. Tragedia :(

Także bardzo mnie ten karabinek interesuje.

Byłem dzisiaj w militariach sprawdzić czy magi od amoeby będą pasować. Wchodziły do końca ale nie trzymały sie. To jest właśnie kwestia podpiłowania?

FN2000 Cybergun to w środku zwykły aug jg .Komora standardowa aug jg gearbox standardowy aug jg v3 okablowanie lipa.W chwili obecnej mam załozony gb cymy i jestem bardzo zadowolony.Spust jest taki jag w aug. Dokładnie taki jak w linku https://www.evike.com/products/30046/ z progresywnym spustem.Komora jest dokladnie taka jak w tym linku https://deltashop.pl/p/544/8256/komora-hop-up-do-replik-typu-aug-komory-hop-up-czesci-replik-elektrycznych-air-soft-gun.html

Edited by ppszejdi