Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning ASG Urban sniper


Recommended Posts

Witam, jakiś rok temu kupiłem tę replikę

https://www.militari...16769_p5813.xml

Teraz chciałbym zrobić jej tuning i mam kilka pytań:

Potrzebuję conajmniej 550fps czy zna ktoś taką sprężynę aby pasowała?

Co jeszcze trzeba w niej wymienić aby ładnie działała i nie rozleciała się?

Jaką gumkę hop-up zamontować?

Czy mogę zanieść ją do sklepu Militarii aby wysłali to do serwisu i mi zrobili ten tuning?

Ile mniej więcej będzie mnie to kosztować?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Edited by Kondix
Link to post
Share on other sites

Nie siejąc mowy nienawiści, powiem politycznie, że serwis w/w sklepu jest nie godzien uwagi. Dodatkowo nie trafiłeś najlepiej z repliką. Niestety miałem okazję wejść w posiadanie takowej i uważam że był to wielki błąd. Teoretycznie da się to tuningować, są jakieś części dostępne, ale bardziej dla repliki o nazwie MB-06 (dokładnie to samo co masz tylko o połowę taniej, w każdym poza wymienionym przez Ciebie sklepie). Sprężyna na końcu, podstawa to zespół spustu. Stock urywa się od patrzenia. Jednak zanim rzucisz się do wyszukiwarki, wiedz że sam zespół spustu od AirsoftPro swego czasu kosztował kilka PLN więcej niż sama replika, nie wiem jak jest teraz ale zapewne podobnie. Do tego komora, też tanio nie będzie. Ewentualnie cylinder z tłokiem. No i jeśli interesuje Cię po za mocą celność to jeszcze lufa - od około 350 zł za promyka w górę. Powstaje zatem pytanie czy w replikę, która nowa kosztuje 250 zł, warto wsadzić 1500 czy 2000 zł w częściach(?!). Ale jeśli jesteś uparty to ja Cię moralizować nie będę.

Edited by progressive
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...