Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperka L96 - urwany element spustowy


Recommended Posts

Czyli rozumiem, że naprawiam i męczę się z tym szajsem, albo sprzedaje i szukam alternatywy. Tylko pytanie co mogę kupić w zamian . Wiem że repliki nie powinno się kupować nie mając 500zl, a już na pewno nie snajperki. Potrzebowałbym jakąś Ala snajperkę (wygladowo, bo strzelać nie bedzie jak snajperka). najlepiej coś podobnego do mojej - podobało mi się przeładowywanie . Tak jak mówilem, moje strzelanie opiera sie na puszkach i tarczach z ~15m oczywiście jak sprzet lepszy będzie niż ten od kolegi to z dalsza chętnie postrzelamy. Powiedzmy sprzezyniak do 300, da się znaleźć jakiś sensowny? Tak by miał te ponad 400fps i gitara

Link to post
Share on other sites

Do 300zł.... kurde, mało.

 

Szukaj cm701, mb03 na promocji.

 

Inna opcja to kupienie pistoletu gazowego (używane TM masz za ok. 400zł). Dochodzą koszty puszki gazu i masz świetną zabawę w strzelanie do tarczy. Ze swojego D.W. TM wystrzeliłem już ponad 10k kul do tarczy (mam młodsze kuzynki, które mają zapał do strzelania. Nie ukrywam - są bardziej zabójcze opcje w tej cenie (choćby g36c), ale do strzelania do tarczy nie ma nic lepszego (na 10-15m walisz po czarnym polu bez problemu (przy tarczy 140x140mm)

Link to post
Share on other sites

Rozumiem o co chodzi, miałem kiedyś gazioka na kapsuły ~~530FPS Full metal. Wszysto fajnie, ale nie do końca, szybko się nudziło.

Potrzebuje czegoś na dalsze dystanse, żeby dużo frajdy dawało. W takiej snajperce tu moge lunete ustawić, to ręcznie musze przeładować. Mogę lać do bardzo małych cełów na blisko jak i dalszyn na daleko. Pistolet z doświadczenia wiem że przy 20m wysiada.

Link to post
Share on other sites

Szczerze, wiatrówka mnie nie bawi. Na stalowe kulki nie chce, a z tradycyjnym śrutem jest zabawy. Nie ma magazynków jako tako, nie wygodne ładowanie pocisków. Jak mnie najdzie ochota nie postrzelam się z kolegami. Chodź nie powiem bo taka wiatrówka na pewno ma sporo większy zasięg nie wspominając o celnosci. Na chwilę obecną jestem skierowany ku ASG - snajperce. Jestem świadomy tego żeby nazwać snajperka to można bylo, trzeba kupić drogi sprzęt i sporo zainwestować w tuning. Tak jak strzelała ta moja L9 w zupełności mi wystarczy. Jest radocha przy przeładowywaniu, lunete do tego będę miał na ris 22mm. 3 magazynki po 20+ kulek. Można bezpiecznie strzelać nie martwiąc się że sąsiada za płotem podziurawie.

Dość ciekawa jest ta propozycja z 2 linka, na tajganie cena około 230zl. Co to warte nie mam pojęcia. Tak jak już mówiłem, nie potrzebuje działa, tylko do zabawy. Wolę żeby młodsze osoby strzelały z plastikowych kulek niż metalowych. Oczywiście i tak pod moim okiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...