Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 [Specna Arms]


Recommended Posts

Osobiście nie sprawdzałem, ale nie widzę powodu dlaczego miałaby nie pasować, po prostu nie będzie się dało jej przykręcić bo GB nie ma tej śrubki z przodu.

Przykręcenie to fajna opcja, można by wymienić GB na taki który to ma,  ale repliki M4 jakoś bez tego strzelają ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, probowal ktos wlozyc do tej repliki Peruna na optykach ? Zaczalem juz przerabiac GB, ale nie wiem jak bedzie z efektem koncowym i czy nie trzeba bedzie wymienic skorupy na taka w pasujacym standardzie. Zaoszczedzilbym sobie czasu i rozczarowania jesli ktos juz przez to przechodzil. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 11 months later...

Powitał. Ma ktoś pojęcie jak SA-12 (G36C) prezentuje się na tle Cymy 003? Chodzi mi głównie o jakość korpusu, spasowanie, ewentualne podobieństwo do palnej. Cyma niby cięższa o jakieś 200+ gram, co sugeruje solidniejszy plastik, ale nie wiem jak z nowymi wypustami cymek i specny. Na internetach nie trafiłem na porównanie w/w.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, suharinho napisał:

Cyma niby cięższa o jakieś 200+ gram

Masz jakieś bardziej wiarygodne źródło niż opis ze strony sklepu? Muszę zważyć moją Giete, ale nie widziałem jej od przeprowadzki, chyba zgubiłem replikę :P

Ja bym się nie zastanawiał przy wyborze między SA-G12, a CM003 i brał bym oczywiście SA-G12. Tutaj nie chodzi o samą jakość plastiku, choć nie miałem tych replik na raz obok siebie, to przeszły mi przez ręce Giety chyba wszystkich producentów i CM003 jak i SA-G12 są dobrze wykonane.
Na korzyść SA-G12 przemawia jednak przede wszystkim że jest kopią Aresa, a CM003 jest kopią TM. Ares jest nowszym systemem i widać tutaj wiele przewag nad systemem TM.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...