Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zmiana wizualna z M4 do HK416


Recommended Posts

Witam. Ostatnio przeglądałem internet w celu przemienienia mojej m4 w hk416 i znalazłem ciekawą ofertę, jednak mam pewne obawy co do kompatybilności i stąd nasuwa się pytanie - czy upper od hk416 oraz front wejdzie do zwykłej emki? A moze wystarczy cos przypilowac?

 

 

 

Tak, wiem, ze nie będzie to wtedy dokładna replika hk416, zdaję sobie sprawę, że nie będe miał oznaczeń charakterystyczych dla HK itp itd, nie chce dokładnej repliki, tylko coś, co imituje w.w hk416, po prostu wygląd mi się podoba.

Link to post
Share on other sites

416'stka JG daleka była od oryginału i w dużej mierze bazowała na M4.

Ze swojego doświadczenia w przerabianiu kiedyś M4 GBBR właśnie bazując na częściach z JG416 może powiedzieć, że nawet się dało dopasować sam front do uppera z M4 - wymagało to trochę przeróbek ale podeszło. Nie było idealnego spasowania (szyny frontu nie leżały w jednej linii z szynami uppera), ale z daleko i po ciemku robiło robotę :icon_biggrin:

 

Na 100% Ci tego nie zagwarantuje, ale wydaje mi się, że upper JG powinien pasować do lowerów z M4. Najlepiej podpytać w sklepie czy to podejdzie.

 

main.jpeg

main.jpeg

Link to post
Share on other sites

To jest w takim razie jakaś różnica, problem z montażem?

 

Dodatkowo, aby nie zaśmiecać forum kolejnymi postami, mam pytanie, czy do body z tworzywa (replika CA4KM12) można montować inne fronty? Gdzieś słyszałem, że ktoś miał właśnie emkę z tworzywa i mowil, ze wymieni front kiedy wymieni body. Jesli chodzi o moj model, jest normalny pierścień montażowy keymodowy (taki długi metalowy, czarny z otworami) takze w teorii powinno podpasować (nie jestem pewien czy ten pierscien montazowy da sie odkręcić, próbowałem, ale bałem się ze coś złamie jak przyloze jeszcze wiecej sily)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...