Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka Flecktarn ga-301-20-430


Recommended Posts

Witam, czy zakup takiej kamizelki jaka jest w tytule będzie dobrą opcją? Czy będzie średnio działać w połączeniu z moim wzrostem i wagą (186cm, 66kg)?

No i czy zmieszczą się tam magazynki od AK?

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Zdjęcie z internetu:

 

3372_2.jpg

Edited by wgnsy123
Link to post
Share on other sites

Chyba jednak sobie odpuszcze w takim razie :D A takie pasoszelki będą okej?

http://armyworld.pl/product-pol-24-Oprzyrzadowanie-Taktyczne-Bundeswehr-5-Czesci-Flecktarn-Oryginal-Demobil.html

 

Właśnie ze względu na to, że faktycznie za dużo tam miejsca w tym patternie, a mi nie potrzeba wiele.

No i jak się mierzy te rozmiary paso szelków?

 

Z góry dzięki za odpowiedź !

Link to post
Share on other sites

Nie będą okej. Bez izolki i zipów nie przyczepisz żadnych ładownic a te, które są w komplecie średnio się nadają do czegokolwiek.

 

Przede wszystkim: co chcesz nosić? Najpierw się ustala co jest potrzebne potem dobiera do tego sprzęt.

 

Na weekendowe jebanki tania, dobra i wygodna będzie lbv, wsadzisz tam 4 magazynki do AK albo 6 do emki, na pasku od spodni zawiesisz worek na zrzut i tyle.

Jakbyś potrzebował więcej miejsca wsadzasz w szlufki dowolny pas i zapinasz na nim ładownice na molle (możesz dokupić szlufki żeby pewniej siedziały.)

Edited by sledz
Link to post
Share on other sites

To bierz lbv, na allegro pojawiają się za 50-60 zł. (kontrakty, nie żaden miltec). Lekkie, tanie i pancerne.

 

Do tego kup na jakiejś promocji pas przeceniony na dychę (np taki) i dołożysz sobie do niego jakie cargo. Ewentualnie kup w pasmanetrii metr taśmy i doszyj sobie molle za ładownicami.

Link to post
Share on other sites

Pasoszelki BW mają swoje plusy. Są pancerne, tanie i można je rozbudować niskim kosztem. W zestawie masz pokrowiec na chlebak - dobre cargo. Pokrowca na saperkę używałem jako mapnika, ale pamiętam, że kiedyś włożyłem tam klamkę (pożyczoną od kumpla tylko na pokaz więc nie wiem jak się to w boju sprawdzi). Ładownice na magi od G3 służyły mi do przenoszenia batonika, kompasu itp. pierdół.

Rozbudowa wiąże się co prawda z zakupem trytytek, ale są śmiesznie tanie. Możesz więc rozbudować sobie te pasoszelki o to, co Ci jest potrzebne - ładownice, kolejne cargo. Ja miałem domontowaną apteczkę oraz ładownice na 3 magi od AK i ładownice na radio. Później te dokupione rzeczy możesz przerzucić na jakąś bardziej "profesjonalną" kamizelkę.

Nie jest to rozwiązanie idealne, ale dają w pewnym stopniu modułowość oraz jest to towar wysokiej jakości (zdecydowanie wolałbym kupić pasoszelki BW i je rozbudować niż jakąś chińską kamizelkę za 150zł, która jest już "zabudowana").

Jednakże to tylko moje zdanie.

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...