Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin snajperski/wyborowy na początek


Recommended Posts

Witam, zajarałem się ASG od kolegi. Cały czas biegałem z karabinem szturmowym i było ok do czasu kiedy nie postrzelałem z jego snajperki. Kompletnie się w tym zakochałem. Moje pytanie jest następujące- poszukuje karabinu snajperskiego do 450 zł (jakiegoś z sensowną mocą i zasięgiem). Na tuning jestem w stanie wydać do 220 zł ale nie od razu tylko po jakimś czasie. Jakby komuś się chciało to może podrzucić jakąś lunetę w przystępnej cenie ;) A jakby to było ważne- mój styl gry jest wolny i spokojny, taktyczny- może ma to jakieś znaczenie w wyborze. Dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Stockowe Well nadają się głównie w zastosowaniach taktyki bardzo czarnej gdzie repliki wella używamy jako broni obuchowej na dystansach od 1m do 2m z możliwością poświęcenia broni w samobójczym rzucie repliką na odległość 10 do 20m w zależności od atrybutu siły naszego bohatera. Krótko mówiąc unikać i nawet nie próbować z tego strzelać. Pieniądze lepiej przeznaczyć na jakiegoś aega bądź od razu szykowac pieniądze na tuning który to dopiero pozwoli na efektywne wykorzystanie repliki która w stocku nie nadaję się do niczego. Aeg w tych pieniądzach da ci o wiele więcej frajdy aniżeli jakakolwiek stockowa "snajperka".

Link to post
Share on other sites

Stockowe Well nadają się głównie w zastosowaniach taktyki bardzo czarnej gdzie repliki wella używamy jako broni obuchowej na dystansach od 1m do 2m z możliwością poświęcenia broni w samobójczym rzucie repliką na odległość 10 do 20m w zależności od atrybutu siły naszego bohatera.

Jak ŚMIECHŁEM! XD

Dzięki kolego za udaną sobotę! ;D

Link to post
Share on other sites

Okej, bardzo dziękuje zq wszystkie odpowiedzi. Zqwsze wydawało mi się że gazowka to dużo większy koszt. Macie napewno jakieś doświadczenie więc ostatnie pytanie- jakie modele snajperek AEG polecacie? Oczywiscie w tej cenie :/

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

1,5k tyle to niekiedy kosztuje sama baza.

Repliki AEG DMR mogą być lub nie droższe od sprężynowych replik snajperskich. DMR'ki mają przeważnie limit w okolicach 550fps'ów, tyle da się uzyskać na sprężynie SP140-SP150. Nie są to super mocne sprężyny i budowa repliki dmr nie musi być wcale droga. Jednak 2k to takie minimum. Ciężko będzie znaleźć dobrą replikę aeg typowo wyborową w cenie 1000-1300zł. Wszelkie specny odpadają. DMR to precyzyjna replika, baza musi być dobrej jakości. 2k moze okazać się za mało.

Link to post
Share on other sites

No wiesz ja na bazie mb01 zbudowałem sobie fajnie strzelającą snajperkę. Tuning Bart'a, lufka i komora PDI i można działać. Trupa MB kupiłem za 150zł a trochę ponad 1,2k dałem na tuning. Oczywiście jesli ktoś chce wydać 3 tysiące na replikę z której w sumie wykorzysta tylko budę, bo bebechy i tak wywali to gratki dla niego. To jak z sławnym VSR od TMa, znam ludzi który zrobili tuning tego ustrojstwa a z TMa zostało w sumie tylko body...

Link to post
Share on other sites

Jakie 3 tysiące za budę? Buda to koszt 1000-1500zł. VSR dostaniesz za 800-900zł, za granicą ale dostaniesz.

Wiadomo, są repliki za 2 i 3 tysiące, ale mowa tu tylko o dobrej bazie, a takową dostaniesz w okolicach ~1k.

Za 3tysiące masz już w pełni zrobioną replikę.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście jesli ktoś chce wydać 3 tysiące na replikę z której w sumie wykorzysta tylko budę, bo bebechy i tak wywali to gratki dla niego. To jak z sławnym VSR od TMa, znam ludzi który zrobili tuning tego ustrojstwa a z TMa zostało w sumie tylko body...

 

Wiesz, jak trafiłeś na chinola który nie jest krzywy, to spoko. Ale nie każdy trafia. Dlatego VSR TM jest wybierane, bo nie ma loterii. No i niektórzy wolą, jak ich replika ładnie wygląda i nie straszy ich chinolską jakością wykonania.

Edited by Hudy01
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...