Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przywracanie starej repliki do życia.


Recommended Posts

Hmmm dziwne te Wasze repliki :icon_wink:

 

Swojego M4 ICSa w zeszłym roku "odpaliłem" po prawie 10 letniej przerwie :icon_wink: Podłączyłem baterię podpiąłem plastikowego real cupa 32 kulkowego wyjętego po 10 latach z kamizelki w której z innymi był nonstop naładowany i nacisnąłem spust... I od roku eMka strzela z różną częstotliwością bez żadnych przeglądów i wymian czegokolwiek... Może dlatego, że kiedyś takie rzeczy jak gumka HU, lufa np były wymienione na porządne :icon_wink:

 

Aaa no i nie grzebany - czytaj nie wzmacniany GB stockowy ICSa którego nie da się zepsuć jak nie przegnie się z upgrade'm ;)

Edited by thor_
Link to post
Share on other sites

Zależy od tego jak były przechowywane.... jak w pudełkach to sprawdź fps i jakość działania. Jeśli będzie w normie to nie musisz sobie zawracać głowy - G&P czy CA były ładnie smarowane.

 

Jak trzymałeś je luzem to mogą być kwiatki - w GB można spotkać wtedy kłaki, kurz, ogólnie wszędobylski syf. Wtedy nawet nie strzelałbym tylko otworzył i przeczyścił mechanizmy.

 

Repliki z tego czasu są wg mnie dużo lepsze niż obecne wypusty ;-), mam kilka w kolekcji i dziwię się, że jakość poszła do tyłu (patrząc po konkurencji też nie jest jakoś lepiej). Ot, choćby pod względem spasowania body.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...