Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przyszłościowy wybór na początek


Recommended Posts

Ja tego quantum chciałem, ale był niedostępny. Kupiłem Madbull PX02 z 14 metalowymi i głowicę https://gunfire.pl/product-pol-1152211364-Wyciszona-glowica-tloka-z-lozyskowaniem-gen-II.html

Tłok daje radę z Sp170.. A ta głowica najbardziej mnie zaskoczyła. Dała +30fps w porównaniu z kilkoma innymi polecanymi. Aż nie mogłem uwierzyć. Albo może coś lepiej udało mi się poskładać.

Ale dobra. To nie temat o tuningu.

Link to post
Share on other sites

Też jak czytam. To jestem uprzedzony do aluminiowych głowic tłoka ze względu na wagę. Ale co mi tam. Muszę sam się przekonać. Na razie jakieś 2000 kulek i wszystko w jednym kawałku. Coś być musi za zakrętem :icon_lol:

Dobra. Miało nie być o tuningu.

Link to post
Share on other sites

Mam ostatnie pytanie do posiadaczy E&L, odnośnie baterii. Interesują mnie tylko modele z kolbami składanymi, więc batka wtedy wchodzi po pokrywę zamka. Jak tam wygląda sprawa z miejscem? Jakie wymiary mniej więcej? Chcę rozbić sobie zamówienie na akcesoria w tym miesiąciu i replika w kolejnym, więc nie chcę żeby była wtopa z baterią :D.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz kolbę składaną, to dokup żgut z frontowca i opatrunek LWP, baterię chowasz do opatrunku i kable ukrywasz w ramkach kolby, na przykład przy pomocy gorącego kleju. Musisz tylko przedłużyć/wymienić kable na dłuższe. I dać osłonkę albo dwie termokurczliwe i zapas odpowiedni, żeby po złożeniu kolby kabel się nie naciągał.

Link to post
Share on other sites

Na gunfire są lipole od ElectroRiver - nawet z dopiskiem, że pod pokrywę Ak - sam mam używam, są 11,1 jak i 7,4.

Zobacz jak wyglądają i poszukaj po sklepach modelarskich tej samej, tylko taniej batki.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...