Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór Repliki - Pomoc


Recommended Posts

Czołem!

 

Potrzebuję Waszej pomocy koledzy. Nadszedł czas zmianę repliki i potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ repliką którą teraz kupię będzie mi miała posłużyć kilka ładnych lat. Obecnie używam P90 firmy CYMA. Replikę mimo swoich gabarytów miałem zrobioną pod rozgrywki leśne. Nowa replika również będzie miała być typową repliką do lasu, ponieważ u Nas jest mało zwolenników CQB.

 

Budżet jaki mam na replikę to 900 PLN. Kwota musi mi starczyć przynajmniej na podstawowy kolimator i na zmianę gumki hop-up (chyba, że replika będzie miała w stocku jakąś super gumeczkę).

 

Jeśli chodzi o rodzaj repliki to nie ma to dla mnie większego znaczenia, czy będzie to emka, AK, mp5 czy g36. Jest mi to obojętne, byle było niezawodne i podatne na przyszłościowy tuning oraz żeby zewnętrznie było wykonane z wytrzymałych materiałów.

 

Nie wiem też czy lepiej kupić coś za 500-600 PLN i powymieniać trochę bebechów, czy jednak kupić droższe i zostawić w stocku.

 

Bardzo proszę o porady.

 

Pozdrawiam, Dominik.

 

P.S Jeśli umieściłem temat w złym dziale, to proszę o przeniesienie. Dziękuję.

Edited by dominikpiekacz
Link to post
Share on other sites

Drugi wątek dot. wyboru repliki. Jeżeli poprzedni nie pomógł to mam dla Ciebie złą wiadomość..

 

Poza tym serio nie widzisz informacji o tym, że ten dział nie służy do zakładania takich tematów?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...