Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tak się strzela ze strzelby.


Recommended Posts

Wielu ludzi mysli że trafienie śrutem to żadna sztuka bo ma on duży rozżut.

Ja strzelałem tylko z bardzo bliska, więc milczę i się nie mądruję,

ale z rozmów ze znajomymi myśliwymi, od dekad polującymi na kaczki wynika że wiązka śrutu jest tak naprawdę bardzo wąska i bynajmniej nie jest łatwo trafić w latający cel.

Link to post
Share on other sites
a mnie zaimponowala szybkosc z jaka strzrela, dokladnie czas w jakim przeladowuje. nie widzialem ze mozna tak szybko stzrelac z pompki.

Wydaje mi się że na niektórych ujęciach on strzela z automatu.

Na pewno z różnych strzelb wali - zwróć uwagę na długość magazynów rurowych.

Link to post
Share on other sites

Z pompki spokojnie można wyciągnąc taką szybkostrzelność - sprawa umiejętności czysto manualnych. Ale z taką prędkością trafiać to już inna bajka.

Moim rekordem z 10m do 4 popperów było chyba ok 3,5 sek, choć mogę źle pamiętać.

Link to post
Share on other sites

Koles jest swietny ale na tym demku nie widac nawet 5% tego co on umie, mialem rozne filmy, z bici arekordow itd... Wygooglajcie sobie jego strone, adresu nie pamietam, tam conieco sciagnac mozna.

 

 

Freeman - wierze, ze kiedys rpzyjdzie taki dzien,z e napiszesz posta, ktory bedzie mial chociaz odrobinke sensu. A pozniej to moze nawet bedziesz pisal o rzeczach, o ktorych mas zjakiekolwiek pojecie... Mam wiare..

Link to post
Share on other sites
Cool. Navy, skoro strzelałeś trochę to się ciebie spytam - chyba bardzo drobnym śrutem on strzela, co? Bo widzę że słaby odrzut jest.

Skeet i trap, czyli konkurencje rzutkowe, strzela się drobnym śrutem i nabojem z małą naważką prochu (oczywiście stosunkowo - do amunicji np. myśliwskiej). A podejżewam, że do takich pokazówek koleś ma jeszcze osłabioną amunicję.

Co oczywiście nijak nie umniejsza jego umiejętnościom.

Link to post
Share on other sites

imponujące

jednak jak ktoś już wyżej wspomniał. W filmach można ciąć wklejać wycinać, powtarzać itd itd , póki filmik końcowy nie będzie wręcz idealny.

Fakt że gość ma umiejętności ( i kupe sponsorów ;) ) ale na pewno nie wszystko mu tak pięknie wychodzi za każdym podejściem.

 

ta "pompka" jest jednak samopowtarzalna - na tym filmiku to widać (a także o tym mówi).

 

Mhm... Gdyby miał taką szybką rękę nie potrzebował by dziewczyny ;)

może strzelać i dziewczynie ;)

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem twojej wypowiedzi Lukdrz - nie znasz człowieka, ale już podważasz jego umiejętności. Zapewniam cię, że są na świecie takie rzeczy, które zaskoczyłyby cię bardziej.

 

Ja przykładowo nie wiedziałem do niedawna, że można tak szybko ładować rewolwer i strzelać. Zostałem wyprostowany.

Link to post
Share on other sites

w żaden sposób nie podważam. Ja tak nie umiem także nie mam zamiaru pchać się tam gdzie mnie nie chcą ;)

Napisałem tylko jaki jest motyw z kręceniem tego typu pokazowych filmików.

 

Moja ocena jest taka sama jak i u innych. Większość z nas widziała go na filmach, czytała o nim na stronce. Wszyscy jednogłośnie możemy powiedzieć że jest ponadprzeciętny, ale chyba nie powinniśmy mówić że jest idealny ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...