Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Proszę o wyjaśnienie różnicy między tymi dwoma odmianami hop-upa oraz jakie zalety/wady ma każda oraz jakie koszta ze sobą niosą. Co lepiej włożyć do Specny SA-B02. Poszukiwałem tematów tego typu ale niestety nie znalazłem. Z góry informuje że jestem początkujący i dla niektórych pytanie może wydać się głupie ale proszę o wyrozumiałość.

Dziękuję i pozdrawiam!

 

Link to post
Share on other sites

Najprościej:

R-hop generuje "nacisk" na promieniu kulki - powierzchnia styku powodująca podkręcenie kulki jest większa prostopadle do osi lufy. Coś jakby odmiana zwykłego HU z "H" dystanserem. 

Flat generuje nacisk osiowo - wzdłuż osi lufy na dłuższym odcinku niż standardowy "punktowy" HU.

Link to post
Share on other sites

Takich tematów i wypowiedzi było mnóstwo. Sam wielokrotnie opisywałem ten temat. Jesteś leniem. 

Koszt? Zależy kto to robi i jak. Jak sam to zmieścisz się w 20zł, w serwisach biorą za to 80-200zł.

R-hop jest upierdliwy i cięższy w montażu. Flat'a kupisz w sumie gotowego, wkładasz i działa. Efekt dość porównywalny, chociaż imo dobrze zrobiony flat przebija dobrze zrobionego r-hop'a.

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...