Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Na chwilę obecną nie brałbym jej wcale, no chyba że ktoś mnie do niej dobrze przekona. Przed chwilą widziałem filmik jak gościowy cały front się rozwalił a nie robił nic hardego, oraz wyczytałem że ma korpus z znalu, a z tym stopem nie chcę mieć już nic więcej wspólnego. Więc jeżeli ktoś miał jakąś z tych replik albo jakąś inną w zakresie do 800 zł to niech się wypowie o niej.

Link to post
Share on other sites

Wouacz, a Ty myślisz, że te Cymki z czego mają korpus? Ze stali? XD

CA to plastik, jeszcze gorsze od ZnAl'u, a Cymki mają prawdopodobnie ten sam stop co Specna. Specna w w/w przez Ciebie zestawieniu zwycięża pod kilkoma wzgledami.

Jest to dość popularna emka, znana i prześwietlona przez wiele osób. Każdy wie co siedzi w Specnie i co do niej wkładać aby podnieść osiągi. Każdy wie, że Specna w cenie do 650-700zł jest dobrym wyborem, tudzież długa opcja z keymodem za 850zł - również jest akceptowalna. Mimo to, nadal w cenie 850zł bardziej polecałbym kupno Evolution Airsoft, głównie ze względu na użycie lepszych materiałów i lepsze spasowanie. W obu przypadkach Specna/EA w środku do wymiany leci to samo, jednak EA po prostu jest lepszą bazą. W specnie na + jest to, że jest długa i ma keymod. Tyle. W EA masz komorę King Arms w stocku, co jest naprawdę olbrzymim plusem. Wewnętrznie przy tuningu i tak leci do wymiany prawie to samo co w Specnie. Przemyślałbym też opcję kupna VFC w cenie 999zł (o ile będzie znów gdzieś dostępna) - najlepsza replika na rynku za grosze. Co do wymiany? Nic XD Chyba, że chcesz podnieść parametry tj. precka, gumka, flat itp. Reszty nie ma sensu wymieniać jeśli nie idziemy w tuning mocowy. Noooo... ewentualnie lepszy zderzak tłoka aby wyciszyć odgłos strzału i nieco ochronić szkielet przed jego udarowym działaniem (w vfc jest alu głowica tłoka, za to lekki minus). Ewentualnie jeszcze spring. Naprawdę grosze :D 

O tyle problem z VFC, że jak się tylko pojawi za 999zł to w ciągu 1-2 dni zaraz znika :D Musisz na bieżąco obserwować sklepy.

Link to post
Share on other sites
  • OFF locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...