Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strzelba na replikę boczną. Cm.357 pytania.


Recommended Posts

Witam.
Potrzebuję repliki bocznej, więc wybór padł na strzelbę od cymy.
Chodzi mi głównie o obrzyny.
Wie ktoś jak sprawuje się cm.357? Jaka jest w końcu moc tej repliki? 250 fps czy 300fps?
Czy bebechy wersji plastik-metal się różnią, czy różnica jest tylko estetyczna?
Zastanawiałem się też czy nie lepiej jest przerobić cm.350 (metal 350 jest o ok 70 zł tańszy od metal 357).
Można gdzieś kupić części zewnętrzne (chwyt pistoletowy od obrzyna)?
Ewentualnie dobrym pomysłem by było obcięcie kolby od 350?

Jakiś pomysł?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
W dniu 6.01.2019 o 19:09, dark_quar napisał:

Witam.
Potrzebuję repliki bocznej, więc wybór padł na strzelbę od cymy.
Chodzi mi głównie o obrzyny.
Wie ktoś jak sprawuje się cm.357? Jaka jest w końcu moc tej repliki? 250 fps czy 300fps?
  pyt 1  Czy bebechy wersji plastik-metal się różnią, czy różnica jest tylko estetyczna?
Zastanawiałem się też czy nie lepiej jest przerobić cm.350 (metal 350 jest o ok 70 zł tańszy od metal 357).
 pyt 2 Można gdzieś kupić części zewnętrzne (chwyt pistoletowy od obrzyna)?
pyt 3 Ewentualnie dobrym pomysłem by było obcięcie kolby od 350?

pyt 4 Jakiś pomysł?

1. -> Różnica jest w budzie flaki są te same

3-> bez sensu 

4-> Pomysł dobry na dzień dzisiejszy to kupno aega typu   Smg . G&G "Firehawk arp9 ,krótka specna,clasicarmy nemezis  " i używanie jako boczniaka osiągi gniotą każdą sprężynówkę 

Link to post
Share on other sites
W dniu 22.04.2019 o 11:44, Driver2503 napisał:

1. -> Różnica jest w budzie flaki są te same

3-> bez sensu 

4-> Pomysł dobry na dzień dzisiejszy to kupno aega typu   Smg . G&G "Firehawk arp9 ,krótka specna,clasicarmy nemezis  " i używanie jako boczniaka osiągi gniotą każdą sprężynówkę 

Parę miesięcy temu kupiłem jednak cm357 :)
1. Prawda.
2. Sens jest. niestety cm0357 posiada parę wad, które w cm0350 nie występują (mi. szyna ris, która jedyne co robi to przeszkadza i uniemożliwia jakiekolwiek celowanie). Zastanawiam się ostatnio czy aby nie ogarnąć skądś body od klasycznej wersji i nie wymienić (szynę co prawda można odkręcić, lecz w samym body zostają wystające wypustki które wyglądają okropnie)
3. Pomysł z SMG nieszczególnie mi się podoba. Posiadam rk-01w zrobione pod cqb, lecz niespecjalnie często z nim biegam. Raczej używam jako repliki zapasowej.

Na tą chwilę biegam na zestawie cm040c + cm0357 + cm030 w zapasie i muszę powiedzieć, że fun jest niezły, szczególnie że sprężynówka na cqb daje satysfakcję niezwykłą.
Wrzucasz na plecy i biegniesz. Nic nie zawadza, nic nie przeszkadza a w razie czego bez problemu można ją szybko wyjąć, oddać strzał i schować. Nie raz wolałem zostawić gdzieś 040 i pobiec z samą pompą :D
Ogólnie to szczerze polecam :)
 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...