Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Revision DESERT LOCUST - oryginał?


Recommended Posts

Dzień dobry Wszystkim.

 

Stoję przed zakupem ochrony oczu. Mam delikatny problem z dopasowaniem okularów do twarzy tak, aby nie było większych szpar także zdecydowałem się na gogle.

Proszę o waszą opinię na temat gogli z tego linku: https://armyworld.pl/product-pol-3337-Gogle-Balistyczne-US-Army-Revision-DESERT-LOCUST-Oryginal-Nowe.html

Po pierwsze - czy jest to oryginał czy nie?

Po drugie - powiedzcie mi czy takie gogle same w miarę dobrze dopasowują się do twarzy? Zadaję to pytanie na forum ponieważ nie mam możliwości ani podjechać do sklepu z takimi artykułami

i ich przymierzyć, ani też nie mam od kogo pożyczyć gogli do przymiarki.

Gogle będą użytkowane z maską typu stalker.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
Cytat

Po pierwsze - czy jest to oryginał czy nie?

Jak wyżej. Poza tym skąd w ogóle myśl, że to mogą być podróbki? Sprawdź na przyszłość opinie o sklepie :)

 

Cytat

Po drugie - powiedzcie mi czy takie gogle same w miarę dobrze dopasowują się do twarzy? Zadaję to pytanie na forum ponieważ nie mam możliwości ani podjechać do sklepu z takimi artykułami

To nie są okulary także można spodziewać się lepszego dopasowania. Natomiast zawsze możesz towar zwrócić w ciągu tych 14 dni. Co do używania ich ze stalkerem to może to wymagać przeróbki lub można olać sprawę i jakoś się przemęczyć. Na yt były filmy pokazujące jak wykonać samodzielnie przeróbkę maski tak by wszystko pasowało :) 

Sam model mam, używałem długo, polecałem bardzo każdemu kto pytał o gogle do 150 zł.

Link to post
Share on other sites

Była afera z podróbkami gogli Revision. Czy jeszcze one gdzieś wypływają nie odpowiem.

https://www.revisionmilitary.com/en/revision-aids-in-counterfeit-sting-operations-at-two-tradeshows-resulting-in-multiple-arrests

Co do dopasowania, kwestia jest faktycznie indywidualna,a el co ciekawe sporo zależy od kształtu wizjera. Mam wersję z wentylkiem, kupowaliśmy z  kumplem dwie sztuki bezpośrednio od dystrybutora na Polskę, h3ao czy jakoś tak.

i w wymienialiśmy się wizjerami bo pasowały lepiej ;)

Oprócz tego gogle są w dwóch wersjach "twarzowych", normalne i dla Azjatów.

Maskę typu stalker da się do nich przymocować na stałe, zerknij sobie na fotce którą wrzucam.

 

Stalker.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...