Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć,

Bawił się ktoś z was w strippling? To już moje drugie podejście po paskudnym glocku, wielkiego doświadczenia nie mam, ale jako, że na te okładziny zeszło mi lekko 4-5h, to mogę to i owo powiedzieć. Jeśli kogoś interesuje:

1. Sprawdzić jak plastik się zachowuje na niewidocznej części (np w tym przypadku po wewnętrznej stronie okładzin albo we wew. części chwytu pistoletowego).
2. Zależnie od preferencji możliwe jak najcieńsza końcówka lutownicy - wtedy mamy najlepszy efekt, chyba że ktoś chce paski (będę testował), albo inne wzorki.
3. Maska a na pewno wentylator przy plastiku, lutownicy to nie ostudzi wiele (moja z lidla za 15 czy tam 19 zeta dawała radę) a odsunie śmierdząco-trujące wydzieliny z kompozytów.
4. Ja na koniec robię post-processing tj. twarda szczota z mydłem, żeby wykruszyć plastik, tak aby nie zostawało nam na rękach zdjęcie przed to nr 3 a zdjęcie po to nr 4.
5. Cieszyć się z efektu, bardzo pracochłonne ale różnica jest wielka już gołą ręką, w rękawiczkach efekt jest taki, że stajemy się praktycznie jednością z przedmiotem.

Wiem, że nie żadna nowość, ale fajna modyfikacja, może ktoś nie słyszał. Możecie się pochwalić waszymi zabawami ze stripplingiem.

4.thumb.jpg.cac54ec7aaab731193c5181ec43551f6.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Edited by thewojtz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...