Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika 500-600


Recommended Posts

Cześć,

Postanowiłem po kilku latach wrócić do ASG. Trochę wyleciałem z obiegu i mam kilka pytanek.

Jaką replikę polecacie w cenie 500-600 PLN.

Myślę, że w grę wchodzą również repliki używane chociaż bardziej przychylny jestem do nowej.

Są może aktualnie jakies promo na repliki? Może uda się coś tanio wychaczyć :P

M4 - Co myślicie o tej? Dobra cena? Dobra jakość? Jaką bateryjkę do niej?

 

Z góry dzięki za wsparcie w powrocie do ASG :)

Link to post
Share on other sites

Tak trochę przekorczyłem budżet.

Ale znalazłem wiele dobrych słów na temat SA-B02, która aktualnie jest w promocji w wersji TAN.

M4

I chyba to na nią się zdecyduję. Jakieś słówka o niej?

I jeszcze jeden temat. Jakie Lipo do niej będzie najlepsze? Raczej będzie chodzić tylko na mocniejszej sprężynie. 

Edited by tomjar
Link to post
Share on other sites
6 minut temu, tomjar napisał:

Czyli mówisz żeby brać? :D O to mi właśnie chodizło ;) 

ta kolba ma dwie dodatkowe komory po bokach. jest pod tym względem meeeeeeega wygodna. ja zmieniłem kolbę na magpula i się muszę nagimnastykować z batką. chyba kupię po prostu krótszą xd

Link to post
Share on other sites

No uwaga Panowie z tymi bateriami. Mam sa b-05 i juz odsylalem do gunfire baterie bo byla za dluga. ;) Jaki chcesz akumulator? 7,4 czy 11,1? Jak stock to pewnie 7,4. Bez mosfetu z aktywnym hamulcem 11,1 odradzam. Nie opanujesz. Ja wsadzilem nano aab i dopiero sie uspokoiło. Pewnie też mała tamiya :) jak przyjade do domu to Ci wymierze te kolbę i zerkne na gunfire co wejdzie. Nastaw sie na dzielone, bo jak wsadzisz pozniej mosfet w prowadnice to się narzeźbisz ze zmieszczeniem czegokolwiek. Też myślałem że wejdzie wszystko i się zdziwiłem :)

Edited by ThomX
Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, ThomX napisał:

No uwaga Panowie z tymi bateriami. Mam sa b-05 i juz odsylalem do gunfire baterie bo byla za dluga. ;) Jaki chcesz akumulator? 7,4 czy 11,1? Jak stock to pewnie 7,4. Bez mosfetu z aktywnym hamulcem 11,1 odradzam. Nie opanujesz. Ja wsadzilem nano aab i dopiero sie uspokoiło. Pewnie też mała tamiya :) jak przyjade do domu to Ci wymierze te kolbę i zerkne na gunfire co wejdzie. Nastaw sie na dzielone, bo jak wsadzisz pozniej mosfet w prowadnice to się narzeźbisz ze zmieszczeniem czegokolwiek. Też myślałem że wejdzie wszystko i się zdziwiłem :)

na stronie jest podany wymiar baterii. raczej dłuższej niż 17 cm nie masz..
już nie wspominam o kolbie która jest 3 komorowa..

Edited by redmonk93
Link to post
Share on other sites

Mam 3 dzielną specne 11,1. Nie pamietam tych wymiarów, ale zamawialem 2-dzielną elektro rivers i wystawały z komór. I musiałem odesłać :) Zmierze to napiszę 

Ja wsadzałem w komory właśnie, bo w prowadnicy mam mosfet

Edited by ThomX
Link to post
Share on other sites

Full stock i raczej nie prędko będę coś przerabiał. Tak na prawdę kiedyś (3-4 lata temu) miałem G36 C i służyła mi w stockowej wersji i nie potrzebowałem żadnych modernizacji. 

Replika - Do tej repliki 

Bateria - Ta bateria. 

  • Wymiary: 19,8x21x126mm

Jeszcze jedno pytanko. Jakie kuleczki polecacie? 0,25 czy 0,23?

W koszyku mam i te i te bo stwierdziłem, że sam sprawdzę. Ale może posłucham się rad bardziej doświadczonych ;)

Edited by tomjar
Link to post
Share on other sites
14 minut temu, tomjar napisał:

Full stock i raczej nie prędko będę coś przerabiał.

Hje hje hje, przypomnę Ci te słowa, bez żadnej złośliwości, ot tak z radosnej wspólnoty ;) Też tak myślałem, że jestem twardziel co to kupi i postrzela. A ja kupiłem już z precką, nową komorą hop up, kablami niskooporowymi i neodymem. To...wciąga. Kupowanie i wsadzanie w repke rzeczy. I nie ma w tym nic złego ;) 

18 minut temu, tomjar napisał:

Jeszcze jedno pytanko. Jakie kuleczki polecacie? 0,25 czy 0,23?

A to już musisz sam sprawdzić. Ja używam 0,25. I nie używałem nigdy innych. Tyle że zmieniłem Armę na G&G

Link to post
Share on other sites

Oki, już nie mogę edytować stąd post pod postem. :) Jeżeli chodzi o komory boczne, to mniej więcej 2cm x 2 cm, ale odradzałbym dłuższe niż 125-130mm, bo sie z kablami nie pomieścisz. Prowadnica spokojnie 25mm x 25mm, ale pamiętaj, że przez prowadnice idą stockowe kable z wtykiem, które specjalnie giętkie nie są, a musi Ci jeszcze wleźć dystanser od baterii.

Ale patrze na batkę, którą wybrałeś i powinna Ci wejść w komorę kolby w ostateczności. Zwracam honor, wybrałeś dobrze :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...