Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 1000zł


Recommended Posts

Witam,

Jestem nowym forumowiczem. Chciałem założyć temat w dziele ''Jak zacząć'' ale jest chyba błąd na forum i nie mogę dodać nowego tematu. Jestem przed zakupem mojej pierwszej repliki i interesują mnie te dwa modele:

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-rra-sa-e08-edge-tm-1152221316.html

https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-rra-sa-c08-core-tm-half-tan-1152223010.html

Prośba do Was forumowiczów byście doradzili mi, czy to dobry wybór na początek zabawy. Może powinienem wybrać coś innego. Z góry dzięki za pomoc.

P.S Proszę o przeniesienie postu do odpowiedniego działu.

Link to post
Share on other sites

@OFF Tak obszerny, że o EDGE nie ma ani słowa, a o CORE znalezienie czegokolwiek w 50 stronicowym temacie bez wyszukiwarki jest mega upierdliwe.

@mrozo Polecam wziąć EDGE, metalowy korpus/mosfet/ dwa bardzo pojemne midy kilka bajerów i bardzo dobre spasowanie. Na początek będzie świetna, trzeba tylko dokupić baterię, ładowarkę, dobre kulki i  dobre okulary i można szaleć.

Link to post
Share on other sites
Cytat

@OFF Tak obszerny, że o EDGE nie ma ani słowa, a o CORE znalezienie czegokolwiek w 50 stronicowym temacie bez wyszukiwarki jest mega upierdliwe.

Wyszukiwarka działa przecież. A EDGE to nowość i też ma swój własny wątek. Póki co prawie pusty, ale to on będzie najlepszym miejscem na takie pytania od działu dla "zielonych" gdzie trudniej będzie o spotkanie kogoś kto takiej nowości już używa.

PS. Recenzje też warto poczytać :) 

Link to post
Share on other sites
31 minut temu, redmonk93 napisał:

Recenzją się nie warto sugerować, bo według recencji każdy model jest super piękny i w teorii wystarczający.

Oho :D ale takie dyskusje to pod recenzjami proszę i merytorycznie. Jak nie masz nic do powiedzenia na temat to daruj sobie.

Link to post
Share on other sites
17 minut temu, OFF napisał:

Oho :D ale takie dyskusje to pod recenzjami proszę i merytorycznie. Jak nie masz nic do powiedzenia na temat to daruj sobie.

Masz zły dzień? Może kawy trzeba się napić, zanim na forum wejdziesz?

Mam sa-c03, po recenzji to by każda replike zmiotła. No, a jak ja rozebrałem, to słowo "szczelnosc" nigdy nie było wypowiedziane w jej okolicy :)

juz nie wspominam o samych recenzjach i problemach z odpowiedziami. Gdyby portal działał sprawnie, to by nie było sprawy.

Lubisz się czepiać, takie trochę zachowanie moda jak z elektrody widzę.

Link to post
Share on other sites

Takie teksty to zachowaj sobie dla kolegów z ławki.

Recenzje są poświęcone replikom takie jakie dostajemy. Mogą one dać jakiś pogląd na to czy warto lub nie. Zawsze jednak warto sięgnąć do wątku danej repliki na forum. 

Poza tym kupiłeś chińską replikę. Zdajesz sobie sprawę, że z kontrolą jakości bywa tam różnie? Zawsze mogłeś odesłać to co dostałeś.

Jak chcesz tutaj pisać coś o tym jak działa portal to wybrałeś złe miejsce. Zapraszam do działu "sprawy portalu".

Jeślj Ci się nie chce to wiedzę o błędach możesz przekazać na PW mi lub Regdornowi.

PS. Za dalsze takie teksty (do kogokolwiek na forum) dostaniesz odpowiednią liczbę wolnych dni.

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Huba_lbn napisał:

CORE to plastiowa eMka, odpuszczamy przy takim budżecie.

EDGE to nowość na rynku. Można powiedzieć że to taka zwykła Specna po lekkim tuningu.

Jak masz 1000 zł budżetu to warto pomyśleć nad czymś lepszym, np:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_190& products_id=2626

Bardzo mi się podoba ta replika MK5 SMR 10.5, ale planowałem wydać 1000zł bo to mój max jaki mogę wydać na pierwszą replikę razem z dobrą baterią i ładowarką mikroprocesorową.

Koszt tej z linku który podałeś to już 100 więcej a jeśli dodam do tego batkę i ładowarkę to wyjdzie 1250, a na to już mnie nie stać.

W tej sytuacji to chyba ta Specna Edge?

Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, Huba_lbn napisał:

EDGE to nowość na rynku. Można powiedzieć że to taka zwykła Specna po lekkim tuningu.

Oprócz tego, że nie ma żadnego elementu wspólnego z serią ONE...
Nowe korpusy, nowy gearbox z częściami wewnętrznymi, nowe elementy plastikowe, nowe chwyty przednie...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...