Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Z racji, że nie znalazłem nigdzie tematu co do modelu M40A3 od VFC / ASG chciałem zapytać kogoś kto ma ten model. Z tego co patrzyłem i czytałem temat cymy 700 a patrząc na swoją replikę trochę się to wszystko różni. Krótki magazynki wsuwa się koło spustu a hop up regulowany jest przez pokrętło od spodu łoża (budowa komory hu też chyba inna niż w pozostałych m40). Ma ktoś też tą replikę i mógłby się o niej coś wypowiedzieć ?

Link do repliki:
https://www.specshop.pl/product-pol-13643-ASG-VFC-Replika-karabinu-snajperskiego-McMillan-M40A3-OD-Green-Proline-17993.html

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie warto kombinować. 

Pierwszy problem tej repliki to magazynek a raczej podawanie kulek z magazynka do komory HU - odbywa się to poprzez łącznik który lubi się zapychać. 
Mieliśmy też przypadek gdzie replika M40 od ASG nie trzymała wymiarów prosto z pudła i strzelała bliżej do garłacza niż snajperki. 

M40A3 aktualnie najlepszą opcją będzie albo VSR Tokio Mari i konwersja łoża do M40 albo SSG24 Novricza z konwersją do M40. 
Jest jeszcze M40A TM już gotowe ale podczas mojej rozmowy z Red Wolf'em wyszło że ma ona mniejszy cylinder niż te w standardzie VSR co ogranicza jej osiągi.

Osobiście mam ten drugi setup z SSG24 i jestem z niego bardzo zadowolony. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...