Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Uwaga oszust!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Witam w dniu 11.06.19 zakupiłem replikę (m249 mk2) w komisie od użytkownika Szwedzik96 replika została wysłana kiedy zainterweniowałem po  tygodniu czasu  , wielkie było moje zdziwienie kiedy w środku była replika która jest totalnym złomem brak części nie sprawna kable urwane brak boxa taśmy amunicyjnej replika malowana klejona powyginane części klapa się nie zamyka kolba uszkodzona  sprzedający odmawia zwrotu oraz reklamacji z racji iż jest osobą fizyczną i nie ma takowego obowiązku w załączniku replika na zdjęciach oraz stan faktyczny  POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!

20190611_102810.jpg

20190611_102819.jpg

M2491.jpg

Link to post
Share on other sites

Tu na forum nie uzyskasz pomocy. Miałem podobną akcję i większość użytkowników stwierdziło, że skoro kupiłem używkę bez sprawdzenia w serwsie, to moja wina i sam prosiłem się o problemy. Ot taka polska mentalność.

Jeśli masz gdzieś treść ogłoszenia to lepiej od razu iść i zgłosić do odpowiednich służb.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Nie ma znaczenia czy osoba jest osobą prywatną czy nie. Jeśli zostałeś oszukany, wprowadzony w błąd etc. teoretycznie powinieneś dostać zwrot. W praktyce.... musisz udowodnić, że replika przyszła do Ciebie w takim, a nie innym stanie.

Co do czasu wysyłki, nasze prawo nie definiuje stricte ile osoba prywatna ma na to czasu, jednakże można podpiąć to pod zaniechanie/zwłokę/opóźnienie w wykonaniu zobowiązania. Aczkolwiek tydzień... tragedii nie ma. Zdarzało mi się wysyłać różne rzeczy z 2tyg opóźnieniem.

Link to post
Share on other sites
W dniu 9.07.2019 o 21:07, thewojtz napisał:

fascynujące, że wallop wypowiada się w temacie o oszustwach...

Masz coś ciekawego do powiedzenia to załóż wątek zamiast offtopować.

 

@dziadekmarek1 2 dni za offtop

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...