Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
aszu

która replika lepsza?

Recommended Posts

Witam mam pytanie która będzie lepsza replika dla początkującego będę może  chciał ją z czasem ulepszyć napewno będę chciał zmienić sprężyne na mocniejsza  pierwsza cm.040 https://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-040-cyma?from=listing&campaign-id=19 druga AKS 74S (RK-02) - D/BOYS https://www.taniemilitaria.pl/pl,aks-74s-rk-02-d-boys,0,5,6,7,272.html#opis trzecia CM.002 FULL METAL [CYMA] https://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-002-full-metal-cyma-2?from=listing&campaign-id=20&fbclid=IwAR3fYOB9chGAXD-tOWT5Z9Ju-9BWvWSj-aIq1lyHLqKVx873IfmsxuyYqTk która jest lepsza ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emke Cymy sobie odpuść. Płacenie za ten szajs 630zl to głupota. W tej samej cenie masz o wiele lepsza Specne z serii B. Dorwać w okolicach 700zl można także Specne Edge i w sumie tą replike polecałbym Ci na start. Wnętrze jest już wstępnie stuningowane. Co prawda na chińskich częściach, ale o wiele lepsze niż ma jakąkolwiek inna replika w tak niskiej cenie. 

Zerknij także na zbrojownia.linuxpl.com i repliki Evolution Airsoft. Można dostać niektóre modele w cenie około 700zl (nie wiem czy są aktualnie dostępne). 

Z AK od siebie polecam Cm045. Toporna konstrukcja jednak wnętrze gorsze niż w Specnie Edge.

 

Sprężyny na mocniejsza nie wymieniaj przed serwisem zerowym, uszczelnieniem, spodkladkowaniem zebatek i ewentualnie wymiana newralgicznych części. Sprezyne wymienia się na samym końcu gdy replika jest już poprawnie poskladana. 

Edited by wallop

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...