Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G TR16 MBR 556WH jaki akumulator?


Recommended Posts

  • 2 months later...
W dniu 21.11.2019 o 21:59, Kiubik napisał:

Cześć. Właśnie zakupiłem nową replikę. Mianowicie TR16 MBR 556WH. Ktoś może używa albo ktoś wie i się podzieli jaki najlepiej akumulator do niej dobrać? jaki wymiar i jaki voltarz?  Za konkretne linki też byłbym wdzięczny ;)

Udało Ci się już dobrać lipo? Mam kolbę G&G GOS-V3. Nie wiem jaka maksymalna pojemność tam wejdzie.

Link to post
Share on other sites

Ja w eMkach używam LiPo 11,1 25/50C 1200 mAh od Turnigy.
Duże C zapewnia fajnego ROF'a, choć to tylko 60A. Jest mała i mieści się w buffer tube przez co nie ma znaczenia jakiej kolby używasz. Jest mała więc nie ma za dużej pojemności, ale mi zazwyczaj wystarcza na strzelankę, a i tak zawsze warto mieć zapasową baterię.

Można też takie dwie podpiąć równolegle, to się zwiększy się pojemność i A lub po prostu kupić większą baterię, ale wtedy trzeba mieć już kolbę typu SF lub jakiś pouch na kolbę. Ja takich rozwiązań nie lubię.

Podsumowując: taka baterią zmieści się w boczne miejsca w kolbie TR16 (podobna jest do kolby typu SF), w buffer tubie jest chyba mosfet i nie ma tam za dużo miejsca. Można połączyć dwie baterie równolegle i też się powinny zmieścić w kolbie jedna po jednej i druga po drugiej stronie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...