Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ślepe strzały


Recommended Posts

Witam! 

Replika Specna Edge 12, wymienilem zębatki oraz (po czasie ) lufe na precyzyjną maple wraz z hop upem i pojawił mi się problem. Po oddaniu paru strzałów mam ślepy wystrzał tzn. bez kulki czasami są to nawet 2 albo 3 ślepaki i tak cały magazynek, czasem z większą częstotliwością czasem mniejszą. Wcześniej miałem podobny problem przez magazynek cymy teraz problem występuje także przy magazynkach dołączonych do repliki. Zastanawiałem się czy problem nie leży w hop upie więc rozebrałem i złożyłem ponownie. Lecz problem wciąż występuje.

Link to post
Share on other sites

Macaron Hop Up Rubber 60° - Flathop

Maple Leaf 229mm 6.02 AEG Precision Barrel

Maple Leaf Omega Nub Tensioner - Flat

 

To są rzeczy, które zmieniłem. Nawet nie próbowałem podkręcać kulki jak zauważyłem problem więc zastanawiam się czy w ogóle warto tam szukać przyczyny.

Link to post
Share on other sites

Tak więc stock gumke zostaw póki co. Wypatrosz ją tj. wytnik wewnetrze wypustki tak aby gumka wewnatrz byla płaska. 

Daj na lufę, za oknem trochę tasmy teflomowej, naloz gumke, psiknij ją olejkiem silikonowym i z wyczuciem wloz całość do komory tak aby gumka ładnie się ułożyła. 

Dystanser Omega ML jest ok, bedzie fajnie pasowac. Powinno być lepiej. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...