Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hejka,

Lata temu bawiłem się w ASG, teraz naszło mnie żeby wrócić do strzelanek i wytargałem z szafy takie cudeńko, którym wymieniłem się z kolegą i totalnie nie wiem co to może być (widzę że Umarex, natomiast nie potrafię znaleźć tego konkretnie modelu, ale jest to gazówka na GG).

Zwrócić się do Was chciałem z pytaniem czy jest sens robić coś z tym pistolecikiem, czy nadaje się on żeby póki co pobiegać dopóki nie załatwię sobie długiej (za jakieś 2-3 miesiące, chciałem nazbierać na długą gazówkę) czy raczej nie ma sensu teraz w to inwestować i walnąć na szybko tańszą długą. Nie wiem po prostu jak wygląda sprawa z uszczelkami czy innymi pierdołami po bodajże 8 latach bez strzelania. Plus do tego na pewno strzelił mi hopup i coś w nim trzeba będzie zrobić (raczej sama gumka, choć nie wiem).

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź

IMG_5008.jpg

IMG_5009.jpg

Link to post
Share on other sites

Jak przy każdym gaziaku.

Rozebrać , wyczyścić, przesmarować układ, uszczelki,, sprawdzić szczelność, osiągi itp itd. 

Do znudzenia ;)

Co do długiej... well to kwestia gustu. GBBR fajne są , miałem trzy. dwa były takie sobie, jeden był spoko, trzeba o nie dbać, potrafią być problematyczne jeśli chodzi o stwierdzenie co nie bangla, magazynki drogie w cholerę, z tuningiem jest problematycznie i drogo, nieźle stuningowany AEG na dystansie wydmuchnie cię w cholerę, albo zasypie ogniem ciągłym, no ale ten realizm i odrzut ;)

Przy GBBRach warto jest mieć na wszelki wypadek replikę AEGa zapasową.

 

Link to post
Share on other sites

Co do strzelanek: sam pistolet to raczej słabo. Nada się do CQB ale będziesz tracił na ilości kulek do dyspozycji. Ja też kocham gazówki ale trzeba umieć o nie dbać i godzić się z ich ograniczeniami. Między innymi jak robi się chłodno to zaczynają się jajca. Kup jakiegoś elektryka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...