Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gieta do 450zł


Recommended Posts

Witam serdecznie,

To mój pierwszy post więc korzystając z okazji chciałem przywitać wszystkich forumowiczów, fajną społeczność tu macie :)

Pozostając przy temacie: Szukam repliki w kwocie nieprzekraczającej 450zł, najlepiej modelu G36 (ze względów wizualnych najbardziej przypadł mi do gustu).

Replika będzie wykorzystywana głównie w lesie posiadającym zabudowania (opuszczony ośrodek wypoczynkowy z domkami), na niedużych dystansach. Czasem pewnie spróbuję także CQB.

Ze wstępnych oględzin udało mi się wytypować:

  • AEG JG0638 V2 
  • CM.011

 

  1. Który z podanych modeli sprawdzi się lepiej?
  2. Na czym polega różnica między nimi?
  3. Czy w podanym zakresie cenowym znajdę coś lepszego (nie upierając się przy G36)?
  4. Pomijając ochronę twarzy i mundur, co powinienem dokupić do takiej broni na pierwsze strzelanie?

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Ostatnio JG wprowadziło do swoich replik g36 system szybkiej wymiany sprężyny więc lepiej chyba JG tylko się upewnij czy kupujesz ten model a nie stary bez szybkiej wymiany sprężyny. Warto też mieć dobra ładowarkę czyli imax b6 za 100 i każdą baterię ładujesz. Możesz  zainwestować w mosfet (50 zł za peruna micro) i lipo 7,4. Jeżeli wymiana kabli ale raczej sam tego nie zrobisz jak dopiero zaczynasz. DOBRE KULKI (guardery, G&G, bls). Wymiana gumki hop up ale nie powiem ci jaka bo nie jestem w temacie. Jak chcesz coś więcej wiedzieć to daj znać priv.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...