Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika dla dziewczyny


Recommended Posts

Witam :) wkręciłam się w asg i stoję przed wyborem swojej pierwszej repliki. Głównie używana byłaby w lesie, jednak możliwość szybkiej wymiany sprężyny coby postrzelać w cqb też byłaby świetna. W oko wpadła mi specna arms 04 edge...

https://www.militaria.pl/specna_arms/karabinek_szturmowy_aeg_specna_arms_sa-e04_edge_-_half-tan_spe-01-023921_g_p110975.xml

Jak oceniacie ową repliczke? Czy 380 fps będzie wystarczające do gier leśnych czy raczej powinnam szukać czegoś co ma powyżej 400fps?

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Ludzie chwalą. Przynajmniej jak się przejrzy co ludziki piszą. Materiału jest sporo. 
 Co do pytania o 380 fps. To i tak i nie. Szczególnie że 380fps 380 fpsom nierówne. Moje wypieszczone AKSU na 340 fps ma podobne osiągi i lepszą celność niż wyjęta z pudełka Specna z 420 fps na pokładzie. Osobiście pomyślałbym o sprężynach dających ok 340-350 fps do budynków i ok 420-450fps do terenów otwartych. Tyle że jak sama zobaczysz czasami i to będzie mało ( szczególnie jak się trafią chłopaki z mazowieckimi stokami po 520fps).
Z drugiej strony jak cię wciągnie to staraj się łapać umiejętności bo umiejętności efpeesami nie zastąpisz.
I pamiętaj o porządnych atestowanych ochronnikach oczu.

Link to post
Share on other sites

Repliki M4 z serii Specna Edge są ok. Trzeba tylko obejrzeć po odebraniu bo niestety kontrola jakości kuleje i można trafić na krzywy bądź źle spasowany egzemplarz.

Do lasu najlepiej mieć replikę pod sam limit ustalony przez organizatora, każde kilka metrów zasięgu się liczy. Najczęściej w lesie to 450 fps, w CQB 350 fps. W tej Specnie można łatwo wymienić sprężynę i dobrać odpowiednią.

Lepiej baterię 11,1, raz spróbujesz i już nie wrócisz do 7,4 ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...