Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki pod Flat-Hop


Recommended Posts

Godzinę temu, taternik1971 napisał:

Jest możliwość dostania kulek w opakowania po 100 szt. Kup np. 0.32, 0.36, 040, przetestuj i zobaczysz, które będą Ci odpowiadały najbardziej. Moim zdanie to najlepsza metoda.

 

W sumie jest to jakiś pomysł, bo na azteko.pl moją takie BLS ;) Tak więc jeśli nikt z doświadczenia nie podsunie mi gotowego rozwiązania, będę musiał wypracować je samodzielnie ;)

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Rych33 napisał:

To powiem  jeszcze raz. Chronograf. On Ci powie o fps-ach i o dżulach konkretnie dla Twojej repliki. A tak. To może się okazać że na kulki wydasz więcej  jak na chronograf. Powodzenia życzę.

Mam informacje, że przy zastosowaniu FLAT-HOP'a kulka zachowuje się (kręci) zupełnie inaczej niż przy zwykłym (HOP-UP) i należy je dobierać też cięższe niż normalnie. To też postanowiłem zebrać opinie ludzi doświadczonych z tym systemem, a nie tylko suche dane matematyczne, bo mój serwisant ma chrono i tony kulek, więc mogę się przemierzyć w każdej chwili ;)

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, _Czarny_ napisał:

Weź dobry człowieku kup sobie paczkę 0.32 BLS, są w miarę tanie i kup sobie 100 szt 0.36 na testy , 0.36 jak na swoją wagę to są drogie więc sporo zależy jak strzelasz, jak siejesz kompozytem jak minigun to 0.36 bym nie brał ;)

No właśnie ogólnie strzelam pojedynczym, serią bardzo rzadko ;) A i owszem różnica w cenie 0,32 a 0,36 jest jakaś kosmiczna ;P

Dzięki za radę :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...