Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór repliki na początek


Recommended Posts

Hej,

 

szukam "zestawu" ASG na początek, dotychczas posiadałem Berettę M92 Vertec od SRC

i postanowiłem rozkręcić swoją przygodę z Airsoftem na dobre. Jednak potrzebuję repliki,

mój budżet to 1000zł, i chciałbym aby w tym limicie znalazły się również pieniążki na akumulator, ładowarkę

oraz kulki.

 

Pozdrawiam,

i z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, sledz napisał:

Jakaś emka od Double Eagla z lufą 25-30 cm

Gumka maple leaf

Lufa

Słabsza sprężyna do cqb

Kulki BLS BIO 0.3 albo 0.28

Dwa midcapy, jeden do repliki, drugi do kieszeni

Dzięki, napewno coś wybiorę ;)

 

4 godziny temu, Elco napisał:

Oczywiście pamiętaj o konkretnej ochronie oczu, w dobie wyścigu fps-ów lepiej na tym nie oszczędzać. Osobiście testuje bole x800, mega zadowolony jestem, jednak cena może lekko odstraszać.

Zaopatrzyłem się już w okulary, jednakże myślę że w przyszłości będę mógł wypróbować coś lepszego. Też dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Elco napisał:

w dobie wyścigu fps-ów

Ja raczej zauważyłem że jest większa kontrola na strzelankach i raczej trzymane są te "ogólnopolskie" limity.

24 minuty temu, Voo@ogarnij.se napisał:

Zaopatrzyłem się już w okulary, jednakże myślę że w przyszłości będę mógł wypróbować coś lepszego.

Jak ktoś nie nosi pod goglami okularów korekcyjnych to nie ma potrzeby, okulary stanowią wystarczającą ochronę i nie parują jak gogle. Chyba że ktoś chce nosić dla wyglądu lub większej ochrony, a dla maksymalnej ochrony to maska na całą twarz, popularne w speedsofcie czy painballu.

5 godzin temu, sledz napisał:

Jakaś emka od Double Eagla z lufą 25-30 cm

Nowa replika do 500 zł to najlepsza będzie plastikowe AR15 od DE (Double Eagle).
Nowa do 1000 zł jak chcemy AR15 to też DE, tyle że już z metalowym body. Specna będzie musiała coś ciekawego zaoferować jak będzie chciała odzyskać pozycję najtańszej sensownej eMki. Jak się chce AK to CYMA. Kiedyś poniżej 1000 zł można było dorwać AL od E&L lub LCT w promocji, ale ceny ostatnio tylko rosną więc bym na to nie liczył.
Ale zawsze warto przejrzeć aktualne promocje sklepów. Na przykład coś takiego:
https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-ar-079e-1152228247.html
ale wtedy nie bardzo jest budżet na baterię/ładowarkę/kulki. Kulki ~50 zł, Ładowarka ~30 zł, Bateria ~70 zł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...