Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK 47


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Baterię chowasz w opakowanie po opatrunku osobistym, wkladasz to do kolby i owijasz opsaką uciskową.

Może patent ten sprawdza się w AKS74 z którym, faktycznie Rosjanie w Afganistanie tak robili... ale nie widze tego w AKS, chociażby z jednego powodu: jak złożyć kolbę w takim razie? Tym bardziej iż jak zgaduję, koledze zależy na jak najbardziej realistycznym wyglądzie i działaniu repliki.

 

edit:ort

Edited by akm
Link to post
Share on other sites

Każdą batke można przerobić :-F z mojej stockowej zrobiłem tak ze weszła w bandarz i w ramówke 8-) strzela miód ale jeszcze duzo pracy z moim aks74 mam, to "S" bo nie ma jak zamontować zwalniacza i kostki która wchodzi w body, mamy tam gb..

foto sroto: www.piekary.net/~menelaos/nowy.jpg

Edited by men3L
Link to post
Share on other sites

Dzieki za sugestie :)

 

Wykonanie men3L jest chyba tym co chce osiagnac.

A czy daloby sie wpakowac paluszki/ogniwa do samej ramy? Widzialem chyba gdzies kiedys taki układ w jakiejś M'ce.

 

ps. marys1 , wydawalo mi sie ze kolba ramowa do AKM jest "nieczysta". Bywaly egzemplarze z w/w kolbą ???

 

Moim cichym marzeniem jest dojscie do mniej wiecej w tym stylu:

http://img236.imageshack.us/my.php?image=ccchf4.jpg

(zaczerpniete z arnie airsoft- FW 200)

Edited by gurek
Link to post
Share on other sites

mozna by sprobowac dac tam z 6 paluszkow albo 4 (zalezy ile wejdzie) calosc delikatnie zabudowac. jednak nie mam pojecia gdzie reszta ogniw, mzoe gumowana stopka kolby i pod nia paluszki-ogniwa

mam jeszcze kilka pomyslow:

-drugi magazynek (niezbyt trudne, mozna pomiscic do 10,8 V oraz solidna pojemnosc) polaczony na stale z magiem(klips)

-atrapa granatnika, no to just jest duzo duzo trudniejsze ale nie niemozliwe

-wg mnie wszystkie bandaze i kieszenie to bardzo kiepski pomysl - bylaby to ostatnia rzecz ktora bym zrobil

 

wg mnie najlepsze rozwiazania to drugi magazynek albo ogniwa w kolbie

Edited by SwideR
Link to post
Share on other sites

Opatrunek jest bardzo klimatycznym rozwiazaniem.

 

W watku o AK byl ktos kto do dodatkowego magazynka wlozyl baterie- nawet napisalem mu PW- z tego co odpisal- projekt nie bardzo wypalil.

Generalnie dwa magazynki przy AK mi sie nie podobaja- zrezygnowalem nawet z elektrycznego podwojnego hicapa, ktory kiedys zrobilem.

 

Najbardziej podoba mi sie pomysl z wcisnieciem paluszkow do C'eownika

 

Men3L

Z czego zrobiles te kolbe ramowa (ceownik i spawanie)?

Link to post
Share on other sites

Jestem posiadaczem AK 104 G&G i ostatnio zamarzyło mi się zrobić z niego totalny custom. Około 20 lutego zamieszczę zdjęcia ale uprzedzam- jest to wymysl mojej fantazji oraz przystosowanie broni do moich wymagań. Spodziewam się pochwał jak i krytyki. Pomimo tego postanowiłem w AK 104 zamontować np. kolbę od Tantala i powiem że zapowiada się bardzo interesująco tylko body trzeba ciąć :). Do nastepnego razu (myślę że już z fotkami). Pozdrawiam

Edited by Skaut
Link to post
Share on other sites

szyny mogą różnić sie wymiarami i kształtem ,ale sam element "jaskółczy ogon" jest wszedzie taki sam. Budowa takiej szyny jest bardzo prosta ;) bynajmniej jak dla mnie ;) Swoją szynę wykonałem sam. Jak kogos interesują fotki , to sa gdzieś w tym temacie.

 

 

Pozdrawiam

Diablo

Edited by Diablo
Link to post
Share on other sites

Na capri masz ten sam montaż za 140zł...

 

Mam właśnie taką szynę kupiłem u sopla, teraz mam dylemat jak zainstalować ją, oraz jaka optyka by się sprawdziła... Wiem że dostępne były kiedyś montaże na lunetę z pierścieniami 25mm (jaskółczy ogon) i można było podpiąć lunetkę dowolnej maści. Wie ktoś gdzie takie coś można dostać?

Link to post
Share on other sites

Szyna ktora opisuje skaut montuje sie o ile pamietam nad szczerbinka.

 

Pidzejfiat- ty chyba masz justa- prawda?

Montaz jakiego szukasz dostaniesz za 20-25 zlotych na allegro.

http://www.allegro.pl/item164970382_montaz...ylka_3_50_.html

Co do lunety- walkowane po wielokroc w dziale snajperskim- jak najwieksze swiatlo, i max 3-4 krotne powiekszenia.

Mialem kiedys M700 KJW z 56 mm optyka, prawie nigdy nie uzywalem powiekszenia powyzej 3/4 x. A tamto bydle mialo powyzej 500 fps

 

ps. Rozumiem ludzi ktorzy nie chca dziurawic body i wydawac na optyke rownowartosc kwoty jaka dali za repliike, ale ...

 

AK+IRS/RAS= SATAN !!!!!

 

hehe

Edited by gurek
Link to post
Share on other sites

Szyna ktora opisuje skaut montuje sie o ile pamietam nad szczerbinka.

 

Pidzejfiat- ty chyba masz justa- prawda?

Montaz jakiego szukasz dostaniesz za 20-25 zlotych na allegro.

http://www.allegro.pl/item164970382_montaz...ylka_3_50_.html

ps. Rozumiem ludzi ktorzy nie chca dziurawic body i wydawac na optyke rownowartosc kwoty jaka dali za repliike, ale ...

 

AK+IRS/RAS= SATAN !!!!!

 

hehe

Nie mam ten montaż wg. wzoru Jonboy'a, nie wiem tylko jak go poprawnie zamontować...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...