Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UMP H&K od Umarexa


Recommended Posts

Witam , ta o to replika stała się dostępna w sklepach i mam pytanie. Mianowicie miał ją ktoś na własność? Opłaca się? O UMP od G&G nasłuchałem się trochę złego i słyszałem , że poziom się stoczył + jest jeszcze UMP od Aresa lecz obie te repliki wykraczają dość mocno poza mój budżet... A tu jednak dużo miejsca na baterię jak na taką replikę , bardzo łatwy dostęp do jej wnętrza , cena i szybka wymiana sprężyny kusi. 

https://gunfire.com/pl/products/replika-pistoletu-maszynowego-h-k-ump-1152203385.html

 

Link to post
Share on other sites

UMP dla Umarexa robił kiedyś Ares, potem S&T.
Konstrukcja ta sama, tylko trochę gorsze wykonanie u S&T, ale nadal jak najbardziej ok.
Są gdzieś w ogóle dostępne jeszcze UMP od Aresa?

Zastanów się czy na pewno chcesz UMP, konstrukcyjnie to to samo co G36, więc wszystko ok, ale problemem była zawsze dostępność i cena magazynków mid-cap.
Akurat w chwili obecnej magazynki są dostępne, pozostaje więc tylko problem ich ceny bo tak z 6 by się przydało mieć.

https://azteko.pl/ares-magazynek-mid-cap-ump-110-p-21152.html

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Huba_lbn napisał:

Konstrukcja ta sama, tylko trochę gorsze wykonanie u S&T, ale nadal jak najbardziej ok.


 

Jeszcze jedna sprawa , jak dobrze wykonana jest replika i mniej więcej jej wnętrze? Mając 1,5 roku M4 od Spartaca przy wybieraniu innej repliki byłbym dość uczulony na jakość wykonania. 

Edited by FeriDoritos
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...