Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Wojna na Pacyfiku" - planowany cykl gier


Czy byłbyś zainteresowany udziałem w cyklu "Wojna na Pacyfiku" po stronie Japonii?  

22 members have voted

  1. 1. Czy byłbyś zainteresowany udziałem w cyklu "Wojna na Pacyfiku" po stronie Japonii?

    • Jasne! Za cesarza, Kawasaki, hentai, BANZAI!
      19
    • Panie, co pan?! Nie po to mam Thompsona.
      3


Recommended Posts

3 godziny temu, wish napisał:

Kurna, pierwsza gra a ja już wiem , że na 90% odpadam.

A poza tym, gdzie miejsce dla wesołych wojaków wujka Sama? ;) jak zwykle niemce uprzywilejowani.

Tak to jest jak do wojny dołącza się na trzeciego i to w połowie lub pod koniec :|

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, wish napisał:

Kurna, pierwsza gra a ja już wiem , że na 90% odpadam.

A poza tym, gdzie miejsce dla wesołych wojaków wujka Sama? ;) jak zwykle niemce uprzywilejowani.

niemce których znam zadeklarowali się na japońców, ja też. Też uważam że powinniśmy zrobić taki miękki start z amerykańskim pacyfikiem. No ale moja propozycja na "dżentelmeńską umowę" skończyła się odpowiedzią typu nie jestem organizatorem więc moje propozycje nie mają znaczenia. Nie jestem fanem dalekowschodnich klimatów, zrobię stylówe, zgłoszę uczestnictwo, ale nie muszę agitować i namawiać kolegów.

Link to post
Share on other sites

Do Domin, dziękuje, temat dedykowany jest jak najbardziej pożądany.

Do Wish, chłopcy wujka Sama też będą, może trochę później, stylizacje cywilne w moście M P są po obu stronach, wiec... 

Do Mekar, jak zwykle nie doczytałeś ze zrozumieniem:

"Z dużym wyprzedzeniem zapowiemy tematykę na daną grę, jeżeli frekwencja będzie niska, przejdziemy do kolejnego okresu jaki zaplanowaliśmy, tak aby stworzyć grę która będzie mogła się odbyć".  To raz, po drugie, nikt nie powiedział że to strona niemiecka ma przebranżowić się na Japończyków, nikt też nie powiedział że nie będzie w planach amerykańskiego Pacyfiku. Wiec twój komentarz jest nieodpowiedni według mnie, tym bardziej ze strona niemiecka odnajdzie się w armii Cesarstwa w kolejnych grach.  Po trzecie jest możliwość udziału strony niemieckiej w zupełnie innej odsłonie niż teatr europejski, a przy minimum 10 osobowej obsadzie strony chińskiej, w tym cywile,  z uśmiechem na twarzy jest to do zrobienia, chyba że nie będzie zainteresowania ze strony środowiska ale tu pretensje trzeba mieć tylko do siebie o kiszenie się we własnym sosie.  

Do wszystkich, w mojej ocenie zrobienie sylwetki z drugiej strony lufy możne być interesujące, Śląsk obsadza stronę niemiecką a także stronę rosyjską i daje nam to dużo frajdy. Ponadto cykl jest planowany na 5 lat wiec zrobienie innej stylizacji po jednej grze nie pójdzie do piwnicy. Temat Azji na tyle rozbudowany że może być również kontynuowany po pierwszej 5-latce. Sam cykl będzie wielowątkowy i nieszablonowy, jeżeli uda się zrealizować pierwotne scenariusze, w przypadku konieczności wdrożenia scenariusza rezerwowego będą to na pewno gry niestety ale uproszczone.

 To co się będzie działo z cyklem Pacyfik i w którym kierunku będą organizowane gry zależy teraz do środowiska graczy ASH.      

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...