Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozładowywanie ogniw w pakiecie


Recommended Posts

po rozładowaniu poszczególnych ogniw do zera prawdopodobnie uzyskasz gustowny przycisk do papieru na biurko w kształcie baterii.

 

Chyba lepiej, przy pomocy ładowarko-rozładowywarki, rozładować baterię, następnie naładować, "wystrzelać", rozładować, naładować, "wystrzelać" i tak kilka razy.... co wcale nie gwarantuje, że stara lub totalnie źle sformatowana bateria będzie działała lepiej i dłużej.

Link to post
Share on other sites
po rozładowaniu poszczególnych ogniw do zera prawdopodobnie uzyskasz gustowny przycisk do papieru na biurko w kształcie baterii.

 

Nie zgodziłym się z tym - ale dziękuję za przyjazne ostrzeżenie. Zachęcam do poszukania odpowiedzi dlaczego nie wolno rozładowywać pakietów - z tejże wynika od razu dlaczego poszczególne ogniwa wolno. Ale zastanawiam się czy warto - może to jest na przykład sposób na powrót do fabrycznych parametrów mocno "zajechanej" baterii.

Pytanie zadałem również na p.s.c. - zoabcyzmy...

Pozdrawiam,

Weq

Link to post
Share on other sites
Nie zgodziłym się z tym - ale dziękuję za przyjazne ostrzeżenie.

Skoro założyłeś wątek i zadałeś pytanie tzn. że nie znałeś odpowiedzi. TO najakiej podstawie podważasz (prawidłową) odpowiedź Sand?

 

Zachęcam do poszukania odpowiedzi dlaczego nie wolno rozładowywać pakietów - z tejże wynika od razu dlaczego poszczególne ogniwa wolno.

"Do zera"? Powodzenia... zamiast gustownego przycisku do papieru będziesz miał 7-10 (zależnie od pakietu) małych przycisków do papieru.

Link to post
Share on other sites

Skoro założyłeś wątek i zadałeś pytanie tzn. że nie znałeś odpowiedzi. TO najakiej podstawie podważasz (prawidłową) odpowiedź Sand?

Chciałęm zapytać czy próbował ktoś może re-formatować baterię rozładowując poszczególne ogniwa do zera?

Ponieważ pytałem czy ktoś próbował, a nie czy zniszczę baterię. Sand usiłował w dobrej wierze mnie przestrzec, ale niepotrzebnie - ja, zanim zadam pytanie zaglądam to źródeł, względnie próbuję się sam czegoś dowiedzieć.

 

"Do zera"? Powodzenia... zamiast gustownego przycisku do papieru będziesz miał 7-10 (zależnie od pakietu) małych przycisków do papieru.

Jakbym był złośliwy to bym poprosił o udowodnienie za pomocą chemii i fizyki dlaczego tak jest. Akurat wcześniej odniosłem wrażenie na Tobie, że doceniasz samodzielne poszukiwanie wiedzy.

 

Na p.s.c. są głosy, że wolno - dyskusja trwa ;-)

Pozdrawiam,

Weq

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...