Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

szczerze mowiac nie polecam modelu. Momo długiej aluminiowej lufy karabin posiada bardzo duzy rozrzut i juz przy pierwszej strzelance trzasnela mi kolba . Ma nawet dobry zasieg ale gdy sie da do niego kulki 0.20. Z tym ze z tymi kulkami czasami zapycha ta lufe (kulki 0.20 Cyber Guna) Szyny są odkręcane. Ogólnie to karain wyglada efektownie i nawet fajnie sie z nim biega ale po poznaniu sie na nik zalowalem tych 40 PLN.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Lepsza od M4 jest M16- bebechy te same ale o wiele dłuższa lufa przez co większy zasięg i celność(lepszy tz. przeciętny). Koledzy z teamu mają M16 i M4. Ten z M16 trafia w człowioeka z jakiś ponad 20m a M4 z ok. 15m (może sie wydawać że to mało ale podaje zasięg skuteczny a nie maksymalny).Hop Up działa im już jakiś rok bez problemu ale kolba w M16 się złamała (żąden problem wysrtarsz ją zamontować na stałe) ale w Karabinach serii M16 i M4 np. z Cyber guna też sie kolby łamią (wszystkie mają podobne mocowania )

Kedyś ww. M16 kosztowała ok. 130 zł teraz nie wiem ile ,a M4 teraz ok 50

 

[ Dodano: 09 Gru 2005 11:57 ]

Nie jestem zwolennikiem tanich sprężynówek ale ww. M4 ma taki zasieg jak G36 C z Umarexu (200zł). Chińska stręzynówa z gwarancją kosztuje w sklepie tyle samo(np. w Pentagonie w Katosach).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja mam Takiego i nie narzekam, jedyne co mnie w nim zawiodło to konstrukcjia bo od osiagów cudów nie oczekiwałem, to że lufa sie strasznie chybocze na boki, kilka razy juz to probowalem naprawiac i skonczylo sie to tak ze wkrecilem duże śruby i teraz jest w miare dobrze.

Kilka razy go nawet rozbieralem i nigdy nie mialem problemow ze złożeniem,

wewnętrznego tuningu jakoś nie robilem bo nie jestem pewien czy to wytrzyma ale ogólnie to jak na ta cene to mnie wystarcza bo jak narazie to na zadne strzelanki nie chodze a w domu lubie sobie postrzelac do puszek. 8) Podczepiłem sobie do niego jedynie lunete zeby fajniej wyglądał a oto zdjęcia (byly robione dawno ale wyglad sie nie zmienil)

http://i6.photobucket.com/albums/y232/vege...7/Obraz0022.jpg

http://i6.photobucket.com/albums/y232/vege...7/Obraz0062.jpg

http://i6.photobucket.com/albums/y232/vege...7/Obraz0072.jpg

Enjoy 8) :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A ja to coś nabyłem skuszony ofertą na allegro: Dwa karabiny M4A1 za 39 złotych :lol: . Kupiłem z myślą o synu i bratanku. Co się okazało, ta "firma"potraktowała to tak: "Witam.TO jest jedna sztuka ale ze składaną kolbą przez co mamy dwa rożne

modele . Mam nadzieje ze sie rozumiemy". :lol:

Jak podoba się Wam to? :D

Ale nic to. Wykonanie jako-takie, czyli cincińskie. Postanowiłem się pobawić w tuning - ot tak, dla treningu. Rozmontowałem toto, zaszpachlowałem napisy fundacyjne i to dziwne logo prawie "Waltherowskie". Do magazynka możemy duuuużo kulek wsypać, więc się zastanawiam nad dociążeniem. Lufa nie jest mocowana sztywno, więc potraktowałem ją kilkoma zwojami taśmy izolacyjnej i wcisnąłem w dodatkowe dwie rurki miedziane: 15 i 18. 18-tka wbita została w stalową ryrkę z oryginału. Aha. Dorobiłem hopajsiupa.

Co się da zaszpachluję, bo nie przewiduję rozbierania. Dorobię jeszcze "piramidkę" koło okna wyrzutnika. Zastanawiam się nad malowaniem. Mam sporo zdjęć, ale malowanie maskujące nie bardzo mi odpowiada. Może jakieś sugertie. Zaznaczam, że forum przetrzepałem wte i wewte

 

[ Dodano: Sro 25 Sty, 2006 ]

PS. Żebyście widzieli, jak kot gania za punktem lasera :lol:

Link to post
Share on other sites
Podczepiłem sobie do niego jedynie lunete zeby fajniej wyglądał

 

xanos27, czy to jest luneta do wiatrówek na szynę 11mm? Jak ty to zrobiłeś?! :roll:. Ja próbowałem doczepić ją na uchwyt i się nie dało. Miałem związać taśmą macgyvera ale by badziewnie wyglądało :lol:.

 

 

Żebyście widzieli, jak kot gania za punktem lasera

 

Ja to znam... Do mojego zestawu dali taki gównia*y laser, że celował na boki więc tylko do tego się nadaje.

Link to post
Share on other sites
PS. Żebyście widzieli, jak kot gania za punktem lasera

 

Jak zacząłem się bawić tym laserem od M83 (XM177) DoubleEagle to o mało nie rozwaliłem całego pokoju ...................

 

Mój pies waży >50kg i ma jakies 60-70 cm wzrostu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

macgyver nom to jest luneta na 11 mm a założyłem ją tak że obróciłem bokiem lunetke tak aby uchwyty przeszly przez cieńszą część uchwytu transportowego a potem wyprostowalm do pionu i już :D uchwyt jest plastikowy więc sie troche wygioł i luneta wskoczyła na miejsce i gotowe 8)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Panowie... a dajcież se z tym spokój!!! Gdzie lunetę do tego gruchocika! Lepiej już zainwestować nie w springa, ale w aeg'a... Posiadam właśnie tego (M4A1 Boyi SPRING) złoma i całkiem dobrze sie sprawuje. Bije mi na jakieś 30-35 metrów po tym jak nasmarowałem ciut bebechy olejem silikonowym z airshitguns :P Ogólnie ładnie sie prezentuje na ścianie :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...