Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

okey panowie proba ognia sie odbyla

jesli chodzi o strzelanie z 5 metrow w sciane z cegly kulki 0,25 KJW (podobno precyzyjne) pękają na pół moc jest dość duża !!!

 

serią wali poprostu pieknie ale przy temp. 0 - -5 po kilku strzałach syfon !!!

wiec bron zajefajna ale na wiosne lato

 

moc niezla, blowback chodzi slicznie a odgłos jest sliczny !!!

 

Polecam tą replike mam zamiar kupic drugą !!

 

Pozdrówka

 

Pandora

Link to post
Share on other sites
  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

dscf13020vc.th.jpg

 

81lz9oo.th.jpg

 

82pz9ff.th.jpg

 

87lo4vq.th.jpg

 

88po4jp.th.jpg

 

89loo0bu.th.jpg

 

90poo5gl.th.jpg

 

91mag5py.th.jpg

 

92mag21bl.th.jpg

 

93dzw15bp.th.jpg

 

94dzw20rt.th.jpg

 

95dzw31jv.th.jpg

 

96ty3jq.th.jpg

 

99ty27lc.th.jpg

 

Gdyby ktoś chciał jakieś inne części/fragmenty czy coś to pisac śmiało

 

Pozdrawiam

 

EDIT:

Zrobiłem jeszcze fotki w kaburze na mały/średni pistolet Strike Systems z magiem i bez.

 

106kabura7ow.th.jpg

 

107kabura2hb.th.jpg

 

EDIT2:

Teraz troszke fotek beretki rozebranes oraz zamka.

 

dscf13085rz.th.jpg

 

dscf13093gq.th.jpg

 

dscf13106xq.th.jpg

 

dscf13114dv.th.jpg

 

dscf13126to.th.jpg

 

dscf13132ud.th.jpg

 

dscf13143ej.th.jpg

 

dscf13177yz.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Rozmowa jest o beretce z magiem na 38 kamyków i możilwością strzelania seriami po 3 sztuki.

 

Na allegro znalazłem coś bardzo podobnego (firma ta sama, wygląd też), jednakże:

- mag na 40 pocisków

- możliwość strzelania ogniem ciągłym:

 

http://www.allegro.pl/item88819905_beretta...power_film.html

 

dołączony film: http://www.netzip.com.pl/~masterbator/berettaauto.avi (3.5MB)

 

Co więcej na temat tego egzemplarza ?

Ktoś ma bliższe z nim doświadczenia?

 

 

BTW:

a mnie zastanawia czy auto back to to samo co blow back i no jak to jest z tym tym strzelaniem na auto ?

"Auto back" to nie "Blow-Back". Pozwala jedynie przeładować replikę (prawdopodobnie wymagane do wprowadzenia pierwszej kulki), ale zamek nie odskakuje przy strzałach.

Link to post
Share on other sites

emmm nie. to co dales -> link to to samo co w sklepach ;) jak sie uprzesz to bedziesz miec 40+1 w komoze ale trza sie uprzec. dla bezpieczenstwa jest i dla realizmu 38.

 

To na allegro to to samo co na taiwangun.com ;) tylko ze typ z allegro chce o jakies 30 zl wiecej :D

Link to post
Share on other sites

No spoko anek tylko tutaj wszyscy mówią o możliwości strzelania serią 3-ch pocisków a na allegro na tym filmiku prezentują strzelanie ciągłe... Albo gość z allegro przegina (choć po filmie tego nie widać) albo na taiwangun.com i airsoftguns.plnie sprawdzili dokładnie co sprzedają. Co prawda w opisie ogólnym jest napisane "ogniem ciągłym", ale już w opisie precyzyjnym czytamy:

 

Opis produktu:

(...). Pistolet ten posiada możliwość strzelania ogniem pojedyńczym, oraz ciągłym (po 3 kulki).

 

Inna sprawa to zasięg tychże. W sklepach 20m na allegro 40 (a z 30 w pudełko zapałek)...

Link to post
Share on other sites

dlatego najjlepiej potwierdzic u tego co ma tego wiecej ;) Taiwangun.com nadaje sie akurat. ale wiesz filmik mozna zawsze posklejac z kawalkow=]

przy odleglosci bym sie troszke nie zgodzil mi i bratu wyszlo okolo 30-35metrow zaleznego od kulki :-/

dziwne....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
ja mam pytanie: czy do tej beretki (stti) da rade jakis montarzyk pod kolima przymocować? bardzo mnie to nurtuje... jesli tak to moze ktoswie jaki montarz?

 

OMFG 8O 8O 8O poponuje kupić sobie lunete ,ale taką jebitną i jezscze noktowizor...

 

Ja czasami boje się zaglądać na to forum...

Link to post
Share on other sites

Pytanie brzmi: Czy kolimator coś Ci da? rozumiem przy broni długiej... Ale na pistolecie?? tym bardziej jeśli masz blow back kolimator to tylko wydatek nie potrzebny (moim zdaniem) Wydaje mi się, że podstawowe przyżądy celownicze wystarczą, a koli i tak nie da Ci zbytnio więcej (chyba że chcesz sobie zbudować Berette super mega wypasiona choinka, czyli dokupisz granatnik, jakąś latarkę, laser, dodatkowy pasek 3 pkt'owy, bo trochę to powarzy. To wtedy kolimator w sam raz...)

Link to post
Share on other sites

witamwszystkich

 

mam kilka pytan

ktos juz o tym pisal ale ...

1. na ile starcza jedno naladowanie gazem ??*

*mi na ok jeden mag ale moze jest spowodowane temperatura

 

2. czy taoslona lufy [plastykowa oslonka cos co otacza lufe] Wam tez sie lekko0 wysuwa ??*

*mi lekko o ok 3mm

 

3. jak lookam gunato nie widzezadneh szyny [mozejestem slepy :lol: ] ale chcialbymzamontowac celownik laserowy

czy jest mozejakis uchwyt pod ta raczke ??

 

ps ktos pytal o magi proszebardzo

http://taiwangun.com/index.php?str=product...t&product_id=46

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mam pare pytań do tych co już próbowali upgradowac beretke:)

za 3 dni do mnie przyjedzie mam pytania.

Ile cm ma orginalna lufa? i jak myslicia warto ją zmienić na stokową?? taką 6,03mm? albo załóżmy dorobić jakiś sliczniutki tłumik i długa lufe co o tym myślicie??

I jak jeszcze mozna poprawić celnosć i moc tej broni? czyuli jak zwiększyć fps?? bo mi braknie pomysłu;) Aha i czy HU działą dobrze można go precyzyjnie wyregulowac? czy fabrycznie ejst już dobrze?? :?:

Link to post
Share on other sites
1. na ile starcza jedno naladowanie gazem ??*

*mi na ok jeden mag ale moze jest spowodowane temperatura

 

Mnie starcza na jakies 2 magi

3. jak lookam gunato nie widzezadneh szyny [mozejestem slepy Laughing ] ale chcialbymzamontowac celownik laserowy

 

Bo on nie ma szyny

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...