Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 104 od G&G


Recommended Posts

Pierwsze recenzje GR16 też były pozytywne a później wyszły błędy... Dobrze radze poczekać co najmniej rok! Sam właśnie szukam zamówienia z WGC by móc ściągnąc nowego GB gdyż G&G zdecydowało się na wymianę wszystkich z pierwszych serii.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Alleluja! RK104 właśnie się pojawił w ofercie machineguna - to dobra wiadomość... zła jest taka, że na razie cena jest "zaporowa" :roll:

 

Gdyby ktoś jednak się skusił, i wszedł w posiadanie np. drogą kupna :) to proszę podzielić się wrażeniami 8)

 

Pesus - AFAIK gun jest sprzedawany z hicapem plastikowym, natomiast pasują do niego metalowe lowcapy TM i CA.

Link to post
Share on other sites
Na WGC AK104 jest nieco tanszy np od SLR CA, a dziwnym trafem w MG produkt G&G jest drozszy i to sporo!

 

To nie jest dziwny traf, już kiedyś o to pytałem przy okazji m15 cqb (mogę odkopać ten wątek). Wynika to z faktu, że całe CA leci z ActionSportGames z Danii, po cenach dystrybutorskich, a G&G nie (skąd nie wiem, ale możliwe, że z WGC). Co oznacza, że na CA MG (i inne sklepy) ma dużo niższe ceny.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Na wgc pojawila sie wersja RK103 z dluzsza lufa w tej samej cenie. Wyglada wedlug mnie zdecydowanie lepiej niz 104. Narazie jest pre order ale moze pojawi sie jakos niedlugo w polskich sklepach. Bylaby alternatywa do slr105 z CA i ak74 z ICSa. Swoja droga jak nigdy mamy wysyp roznych kalachow a nie ciagle emek :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Noo właśnie prawdopodobnie... Taa np. nie pasuje(tak mi serwisant z ASGSHOPU powiedział)

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1105

 

A czy ktoś może wie czy te magi pasują :?:

Mid-Cap STAR'a http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=855

Mid-Cap G&P http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=864

 

Dobra już widzę, że asgshop uaktualnił opis bo prosiłem ich, żeby sprawdzili czy pasują :wink:.

 

Edit: Dziś właśnie do mnie przyszedł z ASGSHOPU. Jeszcze z niego w sumie nie strzelałem(poszła tylko seria do obczajenia czy wogóle strzela). Ktoś kiedyś pytał w tym temacie albo innym jakie oznaczenia można na nim znaleźć. Jedyny napis jaki jest to "1974".

 

[ Dodano: Nie 06 Sie, 2006 ]

Nikt nie ma na rk104 zamontowanej szyny montażowej lub optyki :| :?:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja mam, oryginalną białoruską produkcję. Wiercone otwory w body, do nich montowana szyna boczna, a do niej montaż pod optykę.

 

Wszystko działa pięknie.

 

Coś więcej o gunie:

Na zewnątrz:

FULL METAL. Oprócz kolby, maga i przedniego chwytu oczywiście, czyli dokładnie tak jak w AK 103.

Ogólnie wygląda pięknie, lepiej niż SLR, chociaż różnice do odróżnienia tylko z bliska. Łączenie lufa - body - metalowe. Całość konstrukcji niesamowicie solidna.

Waga: około 3,5 kg z baterią i pełnym magazynkiem.

 

Wewnątrz:

lufa precyzyjna,

wzmocniony szkielet GB,

dobry aczkolwiek dość głośny silnik (tutaj ukłon dla kultury pracy silnika CA),

po analizie środka przez speców z ASGShopu, powiedzieli mi, że gdyby ktoś chciał kupować stocka, to i tak powinien dołożyć kilka złotych i wynienić tłok i cylinder, ponieważ są dosyć nieszczelne i należy skonfigurować podkładki pod zębatkami bo stockowo przychodzą złożone dosyć niedbale,

Do tuningu replika nadaje się bardzo dobrze z kolei. Spokojnie bez zmiany zębatek można włożyć 110 sprężynę. Zębatki powinny wytrzymać.

 

Generalnie, bardzo fajna replika, ciężka, solidna. POLECAM.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...