Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Doświadczenia i opnie- CZ Scorpion Vz61 z HopUp TM


Recommended Posts

Hooah

 

Czy miał ktoś z was styczność z tą repliką ?? Pytam, ponieważ mam w planie zmienić replikę, a do wydania mam maksymalnie 250 zł, więc CZ Scorpion Vz61 z hupem TM mieści się idealnie. Link do repliki:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...64df9aef9ce9bfa

 

Prosiłbym o podanie osiągów i informację, jak owa replika spisuje w akcji.

 

Z góry dzięki i pozdro :]

Tofik

 

PS Od pół roku regularnie śledzę to forum i nie przewinął mi się jeszcze temat o tej replice. Przyznam się bez bicia - nie korzystałem z wyszukiwarki :)

 

PPS Proszę o konkretne informacje, a nie domysły i przypuszczenia :)

Link to post
Share on other sites
Przyznam się bez bicia - nie korzystałem z wyszukiwarki

Zamiast najpierw zadawać pytanie to wypadało by poszukać czy jest już taki temat.

 

PS Od pół roku regularnie śledzę to forum i nie przewinął mi się jeszcze temat o tej replice.

To widocznie masz coś nie tak z oczami jak nie widziałeś takiego tematu. Ja jakoś ostatno jakiś widziałem.

 

http://wmasg.pl/forum/viewtopic.php?t=1785...z+scorpion+vz61

http://wmasg.pl/forum/viewtopic.php?t=1288...z+scorpion+vz61

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No wiesz, nie napisałem, że siedzę na tym forum codziennie i regulanie :] z resztą jak zauważyłeś w temacie napisałem także "doświadczenia z tą repliką", a o tym w żadnym z w/w tematów nikt nic nie napisał.

 

Co się tyczy tego Scorpiona z promocji na firearms - o jest napewno inna wersja. Cena o 70 zł niższa to nie jest tylko robota promocji :]

 

Szakal --> Nie musisz mnie pouczać :] do tego są moderatorzy... A oczu nie mam, także nie wzbudzaj we mnie złych wspomnień :F

Link to post
Share on other sites
Co się tyczy tego Scorpiona z promocji na firearms - o jest napewno inna wersja. Cena o 70 zł niższa to nie jest tylko robota promocji :]

 

To nie korzystaj niedowiarku ale marui produkuje tylko jednego sprężynowego skorpiona.

Na stronie głównej firearms jest napisane że to promocja świąteczna. I faktycznie przed promocją skorpion na firearms kosztował ponad 200 złotych.

Link to post
Share on other sites

To, że ma fajną funkcje i jest dobrze odwzorowana już zostało napisane.

Od siebie dobam, że jest bardzo dobrze wykonana, ma oznaczenia, jest zrobiona z dobrego materiału, kolba metal, rączka bardzo wygodna i dobrze się przeładowuje.

Co do osiągów to nie wiem ile ma dokładnie ale napewno ponad 35m to spokojnie wyciągnie. Miałem porównanie do MP5 TM (tak około 40m zasięgu) to powiem, że mają bardzo zbliżone do siebie osiągi.

W akcji to się sprawuje nawet dobrze (sam jej nie mam więc nie mogę się za bardzo na ten temat wypowiedzieć, ale kolega ją ma i jakoś nie narzeka).

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...