Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cyrku ciąg dalszy ale już mniej:

...

 

Heheh i to akurat moje replika :-) Umówmy się, że jest pewna zmiana - jest to jakaś seria 25'th, więc coś innego, bo w zestawie dają:

 

  • Luneta
  • Dwójnóg

 

A najlepsze jest to, że cena o 60$ tańsza - ale do tej pory nie znalazłem normalnego APS 96, a coś mi się widzi, że replika w takim układzie jak pisze dexter nie pożyje tak długo jak RedRad'a :-)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolejny maruzenik, wersja rocznicowa ale tym razem zielona. Zestaw podobny jednak z lufą wytłumioną :D zamiast tłumika. Nowa seria komór PDI to faktycznie szit... Relacja będzie na bieżąco.

 

Ja za niedługo dodam swoją recenzję, ale wstępnie oceniam, że replika ma naprawdę wielką moc, przyjemnie się z niej strzela ( mogę potwierdzić słowa dextera, że M170 to wystarczająca sprężyna, chyba, że ktoś ma ręce 'większe od głowy'* to może spróbować z większą ), kulki będę na bieżąco kupował i za niedługo dodam wyniki jakie na niej osiągam - dobra, może na wiosnę, bo przy mrozie -10 strzelanie dłużej jak 30 minut grozi odmrożeniem rąk :D

 

Mimo to, pracę dextera oceniam 10/10, wszystko szybko załatwił, a co najważniejsze, zależało mu na dobrym wykonaniu :-) Także polecam!

 

* - jeżeli kogoś uraziłem, przepraszam.

Link to post
Share on other sites

Ha, już niespodzianki mam. Lufa wytłumiona maruzena ma na końcu przewężenie (robi za sabilizator, wiecie ocb). Przystosowane jest ono do średnicy luf wewnętrznych maruzena czyli 8mm a lufa standardu AEG ma 8,55 i nidyrydy :D. Trzeba wiercić a sam tłumik nie jest rozbieralny więc... muszę wiercić na głębokości prawie 15cm w głąb tłumika.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybką odpowiedz.

Mam na myśli stockową sprężynę. Ale z twojej wypowiedzi wynika, że pdi to syf. A zatem:

1) Lepiej wpakować części od laylaxa?

2) A co z komorą? może być czy jakaś inna?

Edited by Zielus
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Pozwolę sobie odkopać temat, zamiast zakładać nowy.

Warto kupować maruzena zamiast wella, skoro bebechy chyba wszystkie i tak trzeba wymienić?

Mam do wyboru tuningo wać Warriora (którego mam), albo sprzedać go kuzynowi i kupować Maruzena i też tuningować. Nie wiem czy się opłaca.

Edited by Ripx97pl
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...