Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problemy z MP5 A3 TM


Recommended Posts

Mam nastepujace problemy z nowo zakupiona MP5 czasami jak juz pobierze kulke z maga to jej nie wystrzeli tylko slychac taki stulmiony dzwiek, albo czasami wogule kulek nie pobiera z magazynka.

Nie wiem czy to wina zlych kulek (uzywam kulki tajguna 0,20 ) czy moze nie nasmarowania mojej repliki.I nie wiem wlasnie czy mam ja wymienic czy poprostu przesmarowac

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

z gory dzieki za pomoc

 

 

Pirat

Link to post
Share on other sites

Zasadnicze pytanie strzelałeś w domu czy na dworze ??

Jeśli strzelałeś na dworze to poprostu zamarzła ci gumka hop up i nie przepuszcza kulek. Żeby wszystko wróciło do normy to replika musi poleżeć w ciepłym miejscu, aż do momentu kiedy hop up się "rozmrozi".

Co do maga to mi się wydaje, że to jakaś wada fabryczna bo widziałem juz kalka problemów z magami. Taki bolec który wypycha kulki blokuje sie na tym zgięciu i trzeba go ruszyć, żeby zacząl popychać kulki. Jak go się dobrze nasmaruje to problem znika ale na jakiś czas więc trzeba to powtarzać.

Narzie nic innego nie przychodzi mi do głowy co to jeszcze może być.

 

Nie wiem czy to wina zlych kulek (uzywam kulki tajguna 0,20 )

To chyba nie wina tych kulek przynajmniej ja tak uważam bo u mnie na nich nigdy nie było żadnego zacięcia.

czy moze nie nasmarowania mojej repliki.

To też może byc przyczyna twojego problemu, ale to już treba by rozkręcać replike i to sprawdzać.

 

Jeśli nic nie pomoże i nie chcesz w niej grzebać to lepiej ją odeślij do serwisu.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

ja miałem podobny problem w mojej snajperce(m24), ale zdarzało mi sie to tylko na deszczu że kulka nieleciała ale było słychac tylko stłumiony dżwiek(powietrze sie powoli przedostawało przez zablokowaną lufe = kulka).Niemam pojecia dlaczego sie tak działo inni mówili że to przez wode która moze być w lufie[deszcz].Powiedziałbym że może lufe masz zabrudzoną ale skoro to nowe mp5 to wątpie żeby tak było,kulki też chyba są ok wiec może spróbuj przeczyscic lufe jak niepomoze to niewiem :?:

Link to post
Share on other sites

O problemach z MP5A3 TM słyszało sie juz wiele. Głownym problemem jest magazynek z którym jak juz cos sie złego dzieje to nie pomoże smarowanie. Kulki w nim i tak sie będą blokować, ja poradziłem sobie z tym poprzez używanie tylko jednej komory, wtedy problem z nika. To pewnie dlatego, że nawet jak mamy drugą komorę zamkniętą, to to nie zapobiega przesypywaniu się kulek, a dzieki temu mamy tylko w jednej komorze kulki. Taka moja teoria, która u mnie narazie skutkuje. :wink:

Link to post
Share on other sites

wiec tak strzelalem z niej na dworze, ale czy w temeraturze +2 stopni hop-up moze zamarznac :?: :?: :?:

problem z zapychajacymi sie kulkami w lufie niby wyjasniny (zamarzniety hop-up) czyli ze trzeba poprostu kupic nowy mag? :roll: a mozeliwe jest ze to od waruknow atmosferycznych bo dzis na strzelance padal snieg i replika troche jak to zwykle bywa sie zabrudzi sniegiem itp. (lufa na pewno nie byla zapchana) sam juz nie wiem w domu strzela bez zarzutu :? :? :?

Link to post
Share on other sites

Mi tam smarowanie pomagało, ale potem mi się już nie chciało go cały czas rozbierać i smarować (strasznie uciążliwe i niezbyt proste). Mój patent na ten problem jest taki, że ten bolec wypychający kulki trzeba troche skrócić bo on jest moim zdaniem za dłogi i się blokuje na tym zgięciu. po tym zabiegu wszystko chodziło pięknie :) .

 

dzis na strzelance padal snieg i replika troche jak to zwykle bywa sie zabrudzi sniegiem itp. (lufa na pewno nie byla zapchana) sam juz nie wiem w domu strzela bez zarzutu

Tak myślałem, że to pewnie hop up zamarzł troche.

Jeszcze innym powodem tego mogłobyć zamoczenie hop up'a jak ci się snieg dostał do strony lufy bądz od strony gniazda maga i wtedy jest podobnie. W domu strzelał bez zarzutu bo albo się już rozmroził albo wysechł.

 

Pozdrawiam.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...