Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

gierka naprawdę mi się podobała. co prawda przeszedłem tylko po jednym etapie (w każdym po trzy misje) ale zawsze coś. szczególnie atak na "point du hoc" czy jak to sie tam pisze...

 

p.s. na najniższym poziomie trudno jest zginąć... jak ktoś dopiero zaczyna grać to minimum - medium.

 

dlaczego garand tak wolno strzela... w pierwszej części jakoś szybciej pluł, a za to M1A1 wolniej, a tu na odwrót...

Link to post
Share on other sites

@puszek

to ty sie chołpie zastanów

najpierw po co zakładałeś taki temat, potem co do mnie piszesz a na końcu nad swoim życiem

u twoich koleżków nie działa na xp sp2

na niezliczonej ilości xp sp2 nie widziałem i nie słyszałem o problemach z cod2

chodzilo mi z tą lipą o problemy z sp2  :roll:

ten tekst mówi sam za siebie

jeszcze raz, jakie problemy robi xp sp2 z cod2, wiesz czy tylko zwalasz wine na xp sp2

 

no i oczywiście najważniejsze

nie podałeś żadnych informacji, nic, to czy jest sp2 czy nie to pomijam (bo i tu i tam działa)

 

nie bołaby by cie oczy gdyby temat wyglądał tak `pukawka moim kolesiom nie strzela, powiedzcie czemu`

 

dla mnie EOT

szkoda klaiatury

 

 

ps. wesołych świąt :wink:

Link to post
Share on other sites

Dokąłdnie raczej cos innego zawala gre bo ja też mam xp sp2 i jakoś działa :). A co do śmierci na easy to kich aja miałem takie momenty na poczatku że wpadałem w środek rozwalalem rzucałem granat i po sprawie co prawda pod koneic już coś akiego nie przechodziło trza było sie jako tako wykazac :). Mimo wszystko na poczatk nic innego jak normal ano medium moze później.

Link to post
Share on other sites

Ehh.... GZ nie lubie bc nie mily ale od moje go zycia to sie ODPIERDOL co :mrgreen:

1.

najpierw po co zakładałeś taki temat

pierwszy post -

Kolezka zainstalowal sobie CoD 2 na win xp sp1 i wszycho gra a u kilku innych kolezkow na win xp sp2 nie dzisala

proste - na sp1 dziala a na wszystkich innych kompach gdzie jest sp2 nie (poprostu gra sie nie chce zainstalowac) zalozylem temat po to zeby sie dowiedziec czy u innych na sp2 tez cos jest nie tak (cokolwiek to jest)

 

2.

potem co do mnie piszesz

odpowiedz na Twoj post, chyba logiczne - to jest forum jakbys zapomnial (nie chcialem Cie obrazic) i nawet

specjalnie dla Ciebie ...
zmienilem nazwe tematu :) ( bez lipy itd.)

 

3.

N.A.T.puszek napisał:  

chodzilo mi z tą lipą o problemy z sp2    

 

ten tekst mówi sam za siebie

Ten tekst tłumaczy tyółową lipe ktorej nie mogles chyba pojąc

 

Pozdrawiam 8)

Link to post
Share on other sites
to sie ODPIERDOL co  :mrgreen:  

dziękuje bardzo i niewesołych świąt

i pamiętaj o ratowniku medycznym który bedzie wyciągał ość karpia z gardełka

 

zalozylem temat po to zeby sie dowiedziec czy u innych na sp2 tez cos jest nie tak

to ja ci odpowiadam a ty mnie najeżdżasz

i od takich problemów jest inne forum

 

Ten tekst tłumaczy tyółową lipe ktorej nie mogles chyba pojąc

albo której ty nie umiałeś ułożyć w sensowniejszą i bardziej rozumiałą formę

 

chłopie, jaka lipa

chcesz, puszcze info na sieci, zadowoli cie tak ze 20k odpowiedzi ze działa na sp2 :?:

powinieneś sie po paru postach domyślić że nie ma problemu

 

i teraz:

-słowa typu odpierdol sie schowaj se w 4 litery, nie napisałem ci ani jednego obraźliwego słowa i nie mam zamiaru

to ze ty takie napisałeś źle świadczy tylko o tobie i o twoim podejściu

jeśli nie umiesz normalnie odpowiedzieć to napisz na pw, skończymy zabawe

-nie wyrywaj mi zdań z kontekstu, bo twoje odp. sie wyrwe i powklejam gdzie tylko sie da

-następnym razem jak masz zamiar coś napisać napisz sensownie

 

a teraz prezent, w końcu święta są:

znajomu podesłął mi info co powoduje problem z xp pro sp2, otóż jest to crack, wgranie innego powoduje znikniecie problemu

 

ps. mam nadzieje że skończysz `rozmowę` jak normalny człowiek

Link to post
Share on other sites

pomieszanie z poplątaniem z tego wyszlo :F

 

Fakt moze pisze troszke niezrozumiale czasami, :wink:

 

to ja ci odpowiadam a ty mnie najeżdżasz

Ja Cie nie najechalem tylko napisalem zebys sie zastanowil jeszcze raz nad tym o co mi chodzilo w temacie (moglo to tak zabrzmiec ale nie mialo to tego na celu), najechalem Cie w kolejnym poscie bo mnie ponioslo :P - sry :)

 

Uzylem brzydkiego slowa poniewaz rozdraznilo mnie to

na końcu nad swoim życiem
nielubie takich odzywek, moge chyba :P

 

GZ dziekuje za prezent, takie info na pewno sie przyda :mrgreen:

 

Pozdrawiam, przepraszam, dziekuje, wesołych świąt 8)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...