Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adrian - brs

Użytkownik
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

 1. Naprawdę fajna zabawka za niewielkie pieniądze. Dziś z niej strzelałem i odniosłem naprawdę przyjemne wrażenie. Co do tego modelu ze składaną kolbą i szyną, to krakman odpowiedział mi że zamierzają sprowadzać ten model ale nie wiedzą kiedy to nastąpi.
 2. U mnie na pierwszym strzelaniu padł silnik, ale wymienili na nowy i hula jak ta lala.
 3. Low ja swoje M4 właśnie tam kupiłem. Jestem zadowolony.
 4. Tylko zauważ, że np. na customs.pl masz zmienione części wewnętrzne
 5. Musisz odkręcić te dwie śrubki imbusem nie daleko muszki. Następnie zdjąć risa, i wstawić w pierścień trochę blaszki czy czegoś.
 6. Nie nie. Kolby nie naruszyłem. Kolba i stopka którą się wyciąga to dwie osobne części.
 7. Zależy jaką masz baterie. Najrozsądniej jest włożyć w kolbę. Jeżeli ci się nie zmieści a nie chcesz jej przekształcać, to możesz pomyśleć nad czymś podobnym do mojego - co ważne bez ingerencji w kolbę. Po prostu naciąłem stopkę kolby.
 8. Ta krótka "część" lufy o której mówisz to taka mini konwersja twojego CQB na M4 :) . Dokładniej jak chcesz mieć m4 odkręcasz imbusem tłumik ognia zakładasz tą dodaną do zestawu część dokręcasz tłumik i m4 jak się patrzy. Ja kupiłem tutaj swoją giwerę http://customs.pl/produkty.php?product=14&cat_link=3 Wypluwa 363fps :) Dzisiaj na strzelance silnik mi padł ale chyba tylko się bardzo mocno zaciął. Dam do naprawy i dalej śmigam
 9. Witam. Ja jestem posiadaczem tego karabinu Ogólnie w standardzie mamy praktycznie full metal i zamienione niektóre części: - łożyskowana głowica tłoka - łożyskowana prowadnica sprężyny - sprężyna M110 o niejednolitym skoku - łożyska metalowe 7mm - stalowe zębatki z czterema zębami przeciwpowrotnymi Oprócz tego dostajemy batke 8.4V , wolnoładowarke, szybkoładowarke, małą konwersje na M4 ris (krótka przedłużka lufy do której dokręcamy tłumik). Ogólnie polecam. W Niedziele pierwsza strzelanka, ale testowałem na ogrodzie więc mogę polecić.
 10. Małe pytanko czy te baterie wejdą do wersji MKII ? http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=501 http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=39 oraz czy wystarczą na intensywne strzelanie.
 11. adrian - brs

  P 90

  Ja kupiłem wersję z kolimatorem, i jestem zadowolony. Dodatkowo od razu dokupiłem tłumik. Uznałem że P90 o wiele ładniej wygląda z wbudowanym kolimatorem, po za tym chyba nawet bardziej się opłaca właśnie tą wersje brać. Przynajmniej wg. mnie. p.s - Kolimator sprawuje się bardzo dobrze, tylko trzeba uważać na szybkę bo jak nam ją przebiją to już jej nie odzyskamy, chyba że na własną rękę.
 12. adrian - brs

  P 90

  Witam. Czy_ta_ konwersja będzie basować do wersji TR (z tłumikiem) ?
 13. Ok dziękuję. Biorę tą ;)
 14. Witam! Czy ta bateria będzie pasowała do M15A2 Rifle ? I nie padnie szybko w zimę ? (mówię to o stocku, ewentualnie lekkim tuningu) http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=156
 15. Czyli rozumiem, że wystarczy chcieć :) . Wiem jaka jest frajda z trafienia elektryka ze sprężynki :D
×
×
 • Create New...