Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kamizelka modułowa Reactor (Specshop)


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Mam pas i szelki Alice, potrzebuję czegoś na low-capy do emki więc zachodzi konieczność nabycia kamizelki. Do IIFS, czyli ITLBV + pas lc-2 z dwoma ładownicami m16 wchodzi 10 low-capów, to jest ok. I do kontraktów mam zaufanie w kwestii jakości :)

 

Biorąc pod uwagę jakość wykonania, wygodę i ładownice, Reactor raczej przegrywa mimo modularności...

Edited by michalll
Link to post
Share on other sites

Czy kolega Michalll miał kiedyś coś od Milteca ? Czy tylko powtarza usłyszane opinie żeby napić sobie posta ? Nie żebym specjalnie bronił Milteca, ale również miałem z tej firmy parę rzeczy na przyzwoitym poziomie. Ostatnio używam butów, Jungle od Milteca, mają rok, po dobrym umyciu i wypastowaniu wyglądają jak nowe. Miltec robi też dobrze niektóre ładownice oraz patterny na dobrym poziomie (jak za tą cenę).

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Naprawdę dobry sprzęt a przyzwoity poziom to spora różnica ;)

 

Czy kolega Tofik szuka dziury w całym, żeby nabić sobie posta? Pytam się co MilTec robi dobre, bo ja się na razie z takim akcesorium nie spotkałem.

 

Co prawda mundur się nie pruje mimo intensywnego używania, ale jego wymiary i sposób wykonania są tragiczne. Materiał sztywny, śliski i nieprzyjemny w dotyku, kamuflaż chyba nawet nie leżał obok tiger stripe'a itp. Mam gdzieś jeszcze zdaje się kaburę, kapelusz itp. Nie oszukujmy się - nie jest to sprzęt najwyższych lotów.

 

Tym niemniej, jeżeli komuś zależy na modułowej kamizelce to chyba Reactor jest całkiem sensowny - nawet kosztem częstych reparacji. Mój kolega w tym biega od jakiegoś czasu i chyba jeszcze jest cała... Mi tam specjalnie nie zależy, więc poszukam czegoś solidniejszego :)

Link to post
Share on other sites

Wiesz co, Tofik? Airsoft nauczył mnie jednego 'wymagaj wysokiej jakości i bądź gotów za nią płacić'. To, że sprzęt jest dobry 'jak za tę cenę' jest nieco... syfną rekomendacją. Jedna ładownica MilTeca rozpruła mi się, zanim jeszcze dojechałem na strzelankę, Patterna rozerwałem na plecak i resztę w dłoniach, a od ich ITLBV oderwał mi się rzep, kiedy oglądałem kamizelkę w sklepie (!!!). Sorry, ale jeśli to jest sprzęt przyzwoity jak 'za tę cenę', to jak wytłumaczysz fakt, że oryginalną, nową ITLBV dorwałem w cenie nieco ponad 70 PLN, a ichnia kopia kosztuje już 100 - 120?

 

A wszystkim, którzy poszukują w miarę taniej i dobrej kamizelki polecam sprzęt od Miwo. Chociażby kamzielka KP-8 od tego producenta - Też jest modułowa, a kosztuje jakieś 30 PLN więcej niż Reactor. Wprawdzie ładownice trzeba dokupić osobno, ale nawet dając te kolejne drugie tyle mamy pewność, że sprzęt nie rozsypie się po wleceniu w krzaki.

Link to post
Share on other sites

Na przykład...?

 

 

Dobrze, to odpowiem na Twoje pytanie - przykład podałem w poprzednim poście, mianowicie Jungle Milteca. Używam ich dość intensywnie (i tutaj Cię zaskoczę, bo mam od nich większe wymagania niż zwykły "niedzielny żołnierz" ). Na początku kariery z ASG miałem Patterna którego również nie oszczędzałem i także się trzymał. Oczywiście miltec robi wiele słabych rzeczy, ale nie można uogólniać.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że skoro firmie udaje się 1 para butó na 20, to nie jest ona już do bani bardzo, ale tylko trochę?

 

Nie opierałem się tylko na swoich butach. Zresztą nie tylko ja je chwale, wystarczy poczytać na forum. Kończmy OT

Edited by tofik___
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Kamizelka nieco staniała - kupiłem ją w tym sklepie: http://armyworld.pl/product-pol-165-Kamize...-PAINTBALL.html za 107 PLN. Obecnie czekam na dostawę, jak dojdzie to napisze czy było warto zainwestować te pieniążki. Dodam, że to moja pierwsza kamizelka jednak miałem okazję poznać produkty MIWO więc porównanie jakościowe jakieś będę mieć, chociaż z tego co przeczytałem cudów nie będzie :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Może i były, ale obecnie nie są. Co do samej kamizelki, to generalnie jestem zadowolony. W internecie wiele można o niej przeczytać, od siebie dodam, że duże ładownice swobodnie mieszczą po trzy magazynki do AK, średnie i małe spokojnie pomieszczą wszystko to, co jest nam potrzebne "w boju". Małe ładownice posiadają naszyte dodatkowe kieszenie w których idealnie mieści się mazak do twarzy z Mil-Tec'a. Sama kamizelka jest wykonana solidnie, jednak jakość ładownic nie powala na kolana... Dobrze, że w zestawie jest ich tyle, jednak z biegiem czasu i tak wymienie je na ładownice z Miwo.

Przy takim rozwiązaniu (kamizelka Mil-Tec + ładownice Miwo) możemy tanim kosztem złożyć sobie solidną kamizelkę.

Co do dopasowania do sylwetki to ze względu na szczupłą budowę musiałem chwilę powalczyć z igłą i nitką tak, żeby "plecy" nie marszczyły się, ale przy kamizelce za niewiele ponad 100 złotych kilka ruchów nitką nie jest chyba niczym strasznym. Miłym akcentem mogą być podwójne szwy które napewno szybko się nie poprują.

Link to post
Share on other sites

Miałem takiego MilTeca dawno temu w odległej galaktyce. Sama kamizelka służyła mi wiernie, nic a nic sie nie psując, ale ładownice rozleciały mi się po wypakowaniu ^^

Co do ceny, to na allegro nie ma już niestety Reactorów tańszych niż 100 zeta (chyba że uzywki). Kiedyś były po 85 zeta czy jakoś tak u "army-discount", ale zawiesili to konto. Szkoda, bo miał wiele innych ciekawych rzeczy ( i tanio!).

Sorki za OT

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...