Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kamizelka modułowa Reactor (Specshop)


Recommended Posts

Również dopisuję się do pochwał tej kamizelki. Mam od ponad 2 lat i kamizelka jest prawie jak nowa. Jednak ładownice nie dorastają do jej poziomu, są bardzo "workowate" i magazynki lubią z nich wypaść nawet po zapięciu na rzep i klamrę.

A kontynuując offtop mam tam sporo ładownic Mil-Tec'a z Vesta i są o niebo lepsze. Też nigdy mnie nie zawiodły i jedyne ślady używania to po prostu kurz i pył. Może trafiły mi się super egzemplarze. Pewnie sporo osób mnie zjedzie za to co teraz napiszę, ale mam teraz ładownice Pantaca z Cordury i jakiejś gigantycznej różnicy w jakości nie widzę.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam używam od 1,5 roku:

PLUSY

+Cena w moim przypadku 85 zyli

+ Jest modułowa :)

+ Da się dopasować do przecietnego Kowalskiego

+ Jest na siatce co wpływa pozytywnie na wentylację

+ kieszenie mieszczą sporo a wewnętrzna kabura to fajny patent

MINUSY

- Mil Tec ;/

- Pruje się co z kolei nie jest jakoś masakrycznie trudne do naprawienia

- Zamki i klamry są kiepskiej jakości

- ładownice są zbyt miękie i workowate

 

Aktualnie chce zakupić jakiś chiński pseudo Ciras ale reactora polecam w 100 % dla zielonych i nie tylko bo starzy wyjadacze tanim kosztem mogą zmontować dość sensowną kamizelke po wymianie ładownic pzd ŁP

Link to post
Share on other sites

Kupiłem okazyjnie reactora za 60 zl i uwazam ze dokonalem dobrego zakupu .Kupiłem "na chwile" ,a jednak wiernie mi służy.Noszę na KLV i jest gites:)

 

Kabura to jak dla mnie poroniony pomysl ale przynajmniej wszystko sie w srodku miesci,od butelek z "paliwem" ,poprzez portfel,dokumenty,do Kurtza.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Ja również ją posiadam, kilka miesięcy juz ma a że gram głównie na budynkach tak więc jest narażona na większe otarcia/zdarcia/cokolwiek innego. Ale trzyma się pewnie, główny mankament poza ładownicami wg mnie to regulacja.. plecy mam praktycznie całe pomarszczone ale za niedługo się to zmieni. Co do ładownic to się juz nie wypowiadam bo wszystko wypowiedziane zostało :)

Link to post
Share on other sites

Kupiłem nowy (z drugiej ręki) za 60 PLN i mam ją do teraz, jak dla mnie jest całkiem spoko. Wygodna i w miarę pojemna (w sensie dużo miejsca). Nie katuje jej jakimiś niesamowitymi ilościami sprzętu, co nie zmienia faktu że lubię ją. Niestety stokowe kieszenie po 1-2 użyciach wylądowały w szufladzie. Obecnie mam na niej 2x podwójne CQB AK, podwójne zwykłe AK, średnie cargo, na dupie patrolowiec, kieszeń na radio i uniwersalną, a na plerach camela. Wszystko MIWO i naprawdę nie boje się poszarpać z tym, a i dobrą cechą jest to iż doskonale pasuje pas służbowy WP do niej :P. Najpewniej w przyszłym roku zastąpię ją KP-9 lub KP-12.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...