Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin czy pistolet


Recommended Posts

Witam chcę zacząć przygodę z ASG, sprzęt musi kosztować do 80 zł.

Zastanawiałem się nad karabinem:

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...products_id=107

 

+

 

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...&products_id=69

 

A pistolet jaki ?

 

Moja różnica jest taka, iż nie będę biegał z pistoletem po lasach chociaż fajnie by było. Zamierzam wystawić tarczę na podwórku i strzelać .

 

Nie wiem co kupić pistolet czy karabin ? Cały zestaw ma kosztować mniej niż 120 zł.

Szukałem, lecz nie znalazłem.

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj NIC z tego sklepu!

 

 

Witam chcę zacząć przygodę z ASG, sprzęt musi kosztować do 80 zł.

 

Moja różnica jest taka, iż nie będę biegał z pistoletem po lasach chociaż fajnie by było. Zamierzam wystawić tarczę na podwórku i strzelać .

Tym ścierwem z tanich militariów nie trafisz w tarczę, po za tym rozwali się po tygodniu. To jest chłam totalny, człowieku zapomnij o tym.

 

Do 80 PLN powiadasz.

www.taiwangun.com

www.military.pl

www.tajgun.pl

www.specshop.pl

www.airsoft-underground.pl

www.taniemilitaria.pl - odpuść sobie cały ten sklep.

www.airsoftguns.pl - nie kupuj niczego oprócz replik z działów "repliki metalowe" i "repliki gazowe"

[/b]

Link to post
Share on other sites
Oczywiście można strzelać kulkami od paintballa ?

 

Nie można. Rozpierniczy sie to to w lufie i będzie problem z myciem repliki. A o konkretnych modelach poczytaj na forum w dziale sprężynowe ;) Spędź przy tym choćby i kilkadziesiąt godzin ale porównaj co o poszczególnych giwerach piszą użytkownicy i wybierz co uważasz za najlepsze. Pozdrawiam i wesołego ostatniego dnia świąt ;)

Link to post
Share on other sites
Zamierzam wystawić tarczę na podwórku i strzelać .

To radze Ci kup sobie jakąś dobrą strzelanke na kompa i odpuść sobie. Za dużo zachodu z kupowaniem a i potem

Oczywiście można strzelać kulkami od paintballa ?
sporo z naprawą, konserwacją.

Zresztą po kiego grzyba Ci ASG jak chcesz strzelać do tarczy :wink:

Weś może sie zapisz na jakieś kółko strzeleckie i postrzelaj sobie z kbksu :idea:

Link to post
Share on other sites
te kulki są dosć twarde , niektóre nie chciały się rozwalać .. ale są niedokładne i szkoda lufy...
Dokładnie te. Jedyne, do czego bym je mógł bez strachu włożyć, to obrzyn za pięć złotych. Jeśli ktoś spróbuje załadować je do czegokolwiek z magazynkiem, skończy z połową mechaniki usyfioną na różowo.
Link to post
Share on other sites

Chcesz zacząć przygodę z ASG, to nie właź na tanie sklepy. To co wyżej pisali + military.pl. Tam jest seria Cyber Gun Golden Spring. Weź sobie coś takiego. Jak się przyzwyczaisz, a będziesz chciał się bawiś w Pana Adama i "Zrób to sam" (zapytaj rodziców, co to), to wtedy zaczynaj się z tymi sklepami kontaktować. Choć na Allegro można kupić niezłe zabawki. Ostatnio kupiłem Berettę CG GS za grosze - nówka! :D Ale na razie szukaj czegoś markowego.

Link to post
Share on other sites

Ja też odradzam taniemilitaria bo dostałem dzisiaj pistolet który zamówiłem na aukcji za 20 złotych i już mi się rozwalił po oddaniu chyba z 4 strzałów. Pękła część obudowy. Szkoda gadać. Już jest praktycznie nie do użytku. Lepiej uzbierać na coś lepszego np. gaziaka za 199 złotych.

Link to post
Share on other sites

Ludzie, kiedy wy się nauczycie ze tam nie kupuje się broni po to żeby strzelać. Sam kupowałem tam bodajże 2 razy, ale nie z zamiarem korzystania z broni na strzelankach. Chyba się nie da zaradzić w pełni temu żeby młodzi zaczynali przygodę od tanich zabawek. Wejście na forum powinno poprzedzać jakieś intro, które by mówiło o tym żeby szukać dokładnie na forum a nie pisać później tematy o tym jak to jest się bardzo zawiedzionym. Ale większość niestety wpada na forum, bierze pod lupę pierwszy lepszy sklep z tania bronią i później boom. Okazuje się ze to nie takie piękne jak mówili koledzy.

Dobrze jak ja zaczynałem z ASG to nie było tanich sklepów, bo pewnie tez bym kupił jakiś szit :P

Link to post
Share on other sites

Non stop nawijasz o tych kulkach z farbą. One są do niczego. Oto kilka powodów:

- Po pierwsze rozpryskują się w lufie.

- Po drugie mają mały zasięg, więc musiał byś stać trzy metry od tarczy, a co to za frajda.

- Po trzecie często nie rozpryskują się wogóle.

 

Jak chcesz strzelać do tarczy to kup sobie wiatrówke, tak jak ktoś już tu mówił, a jak chcesz postrzelać kulkai z farbą kup sobie zestaw do paintballa. Nie można mieć wszystkiego :)

Link to post
Share on other sites

Do tarczy to może lepiej lotki. Jaszcze taniej wyjdzie. :D Nie jestem przeciwnikiem tarczowania, oczym opisałem na forum. Ale jeśli chcesz kupić coś dobrego, to tak jak wcześniej pisaliśmy: dobra marka. Z pistoletem nie ma problemu - patrz posty wyżej. Karabin(ek) szukaj na Allegro. Są niezłe okazje. Np. niedawno był M16 za 85 (?) PLN. Pluję sobie w brodę, że go nie wziąłem - nawet do kolekcji. :ściana:

Link to post
Share on other sites

No niestety, prawda jest taka, ze nawet aby strzelac do tarczy trzeba wydac z 300zl. Innym rozwiazaniem jest kupienie jakies sprezyny Wella czy Double Eagle (np m4) i tuning (jest opisany na foum albo w warsztacie, nie pamietam) tyle, ze taka replika sie szybko je**e.

Pozdrawiam!!

 

A ten M16 nadal jest w ofercie na airsoftguns za 85zl

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
Dobra sprezyna z STTi i sprawa ceny zalatwiona... Jak mozesz lekko nagiac budzet to gazowy Ruger MK-1 z metalowa komora HU!

 

Mialem tego gun'a od KJ i trzeba przyznac,ze nie jest taki zly..ma 2 minusy,powazne jak dla mnie.

1. Zeby wystrzelic to spust trzeba niezle nacisnac,a pozniej do tego palec boli :(

2. Kulkami 0,12g NIE postrzelasz bo za mocno skrecaja.

Tak po za tym jest dobry. Jesli chodzi o gaziaki to polecam Berette M92F (military.pl)

pozdro

Link to post
Share on other sites
1. Zeby wystrzelic to spust trzeba niezle nacisnac,a pozniej do tego palec boli

Bez przesady jak sie przyzwyczaisz to paluszek niebędzie bolał. :lol:

Fakt że skok spustu jest dosyć długi.... ale jak mówiłem to kwestia przyzwyczajenia. :x

 

2. Kulkami 0,12g NIE postrzelasz bo za mocno skrecaja.

Bo 0.12 nienadają sie wogle do celnego strzelania. Ja ich używam do granatów. :twisted:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...