Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5A5 Well


Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może coś z kablami albo bezpiecznik... raczej to że ładowałeś ja ład. 8.4V to se chyba nic POWAZNIEJSZEGO z batką stac nie powinno... Jak podłączysz to batka sie nie nagrzewa??

Nagrzewa się po kilku godzinach dopiero o_O a z kablami to co mogłoby się stać? dopiero dziś replikę dostałem o_O

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
mam takową mp5 wella do sprzedania. dla zainteresowanych gg : 6511491

 

Do komisu z tym spie**alaj.

 

Co do baterii: masz mp5 wella z stockową baterią 7.2V? Wierzyć sie niechce,jeśli kupiłeś używke to może ktoś ci wcisnął taką kaszane,pożycz od kogoś baterie,"normalną" i sprawdź.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

cytuje wypowiedź kolegi :

 

"no chyba mój well definnitywnie dokonał swojego żywota, wytrzymał dzielnie 2 lata i nigdy nie padł podczas strzelanki, co wymieniłem w nim przez ten czas: poza trzemami wizytami w serwisie (płytka selektora i dźwignia selektora ognia pojedynczego) to kierunkowa główica tłoka (żółta) CA, gumka hop up silikonowa , sprężyna SP110, BATERIA 9,6V, Co wysiadło : pszedewszystkim pękł GB, wyłamał się jeden ząb w zębatce, wypaliła się jedna blaszka stykowa, pękła stopka kolby. Pistolet spisał się dzielnie wobec tego zasłużył sobie na miejcse w gablocie gdzie będzie sobie odpoczywła jako zasłużony emeryt. smile"

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...