Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17 - GAH0201, Glock 19 - GAH0202 [STTI]


Recommended Posts

Witam

Moja beretka 92fs CG (nie wersja HPA) już ledwo dyszy (zasięg w granicach 15m oczywiście maksymalny a nie skuteczny jest normą co mnie bardzo wk**** gdyż wcześniej strzelała znacznie dalej). Stąd moje pytanie. Czy ten glock będzie miał lepszy zasięg niż ta nieszczęsna beretka? I czy awarie występujące w tym modelu da się naprawić "od ręki"? Czy ogólnie zasięg będzie lepszy od modelu Walther P99 KWC za 49zł?

 

 

 

 

 

 

 

PS.

Ten sam model glocka jest na taiwangun o 10zł taniej

Link to post
Share on other sites

Właśnie przymierzam sie do kupna tego pistoletu i też chciałem sie dowiedzieć głównie o tą awaryjność i o faktyczny zasięg. Jak to jest może sie wypowie jakiś użytkownik a nie "ja słyszałem że kolega kolegi mojego wujka" :) Więc jak to tak naprawde jest z tym pistoletem?

Link to post
Share on other sites

Pisałem o tym gunie kilka postów wyżej! pisałem o nim także w innym topicu , a tak na marginesie opcja szukaj to naprawde fajna rzecz :twisted: , a teraz powiem to po raz ostani Glock od STTi to zabawka tylko do kolekcji bo na strzelance TM HG was zmiecie pozdro @ll

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Z kumplem mamy glocki 17 z stti i jak czytam wasze opinie to do naszych gloczków wogóle nie pasują. Strzelamy z kulek 0.2 miałem porównanie z DE UHF,p99 HFC miałem go przez rok(szajs posypał oczywiście wszystkie usterki naprawiłęm ale nie polecam go) Berreta UHF i ostatnio Berreta CG. No i wyszło ze berrety są najsilniejsze ;) ale jak umisz strzelać to cię nie zabwi mała różnica. Najwiekszym minusem jest lufa zewnętrzna, ale nie dlatego żę się łamie ale dlatego że jest sklejona i jeszcze nie wiem jak wymienić lufe wew. i to jest mój najwiekszy dylemat może ktoś ma jakiś pomysł ???. A no i ten magazynek......czasem podaje po 2 kulki. Ogólnie bardzo mi się podoba(bardziej mi sie bedzię podobał jak wymienie lufe wew. na 6.05 mm dluższą o około 2 centy i poprawie hop up;)) więc jeżeli znalezliście jakiś sposób żeby dostać się do lufy we. piszcie do mnie z góry dziękuje i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Lukasp ta klamka jest badziewna - faktem jest :].

Cyjanopan? Gdzie to dostać? Skleiłem poxipolem (jakiś przezroczysty) - ni cholery :/.

Plastikowe części w tej replice sprawiają że po jakiś czasie IMO musi się posypać :(.

 

Zamek pozostaje w tyle gdy przeładowywujesz gnata trzymając go pod kątem lub gdy w magazynku nie ma kulek. Przyjrzyj sie jak działa blokada (po lewej stronie) to zrozumiesz.

 

Pirat - cena ceną ale przez "recenzje" na taniemilitaria.pl (do piekła z nimi) wywaliłem 5 dych w błoto...

Link to post
Share on other sites

Cóż mogę o tej pompce powiedzieć... Lubi czasem strzelać po 2 kulki naraz. Czasem kulki lubią się zablokować i trzeba mocno pociągnąć magazynek żeby się dziadostwo odblokowało. No i tak na dobrą sprawę zasięg nie jest najlepszy, a celność średnia (ale to pewnie wina kulek, których obecnie używam - od airsoftguns.pl - bezszwowych 0,2g). Mimo wszystko replika nienajgorsza, wykonanie niezłe, no i ma tam tych elementów metalowych pare. W każdym razie nie narzekam, bo mi się jeszcze nic nie zepsuło ani nie odłamało (na szczęście) i ogólnie jestem z repliki całkiem zadowolony... Jak na te pieniądze. Jak już ktoś tu powiedział - "za ta cene to lepszej replki nie dostaniesz" <- prawda

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...