Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SIG SAUER P226 STTi


Recommended Posts

Jeżeli mnie instynkt nie myli to "jeno" body sie różni od SIGa P229 którego mam

 

-osiągi ? ...żadne bo nie ma HU (momo ze panowie z military mnie o tym zapewniali ...ale nie wysylalem na "naprawe gwarancyjna"...bylem mlody i glupi ;))

-wytrzymalosc....-nie uzywam swojego siga intensywnie i sie trzyma dobrze

-wyglad - na tym SIGu (przynajmniej na moim nieszczesnym P229) nie ma ani oznaczen ( co osobiscie mnie nie obchodzi) "body" lubi potrzeszczec

 

W razie czego sprostowac ;)

Link to post
Share on other sites
Mam 228 ze starej serii HFC. Ciężki, fajnie leży w dłoni, zasięg taki sobie. Może to z racji starej już sprężyny nieco słaby. Ale i tak go lubię. Obecnie do tych form (po oględzinach zdjęć) leje chyba STTI, ale głowy nie dam sobie uciąć 8O .

 

Prosiłem o opisy P226 nie P228...lecz skoro już przy p228 jesteśmy to moim skromnym zdanie stwierdze, iż mozliwe jest aby STTi wlewało swoje P228 do form HFC, jednak P226 to sie nie tyczy, widac to nawet na zdjęciach.

Link to post
Share on other sites

Na pewno różnią się od siebie: p226, p228, p229... Ale producent je raczej produkuje według tej samej technologii wykonania, ale różnią się tylko kształtem body, nieco wielkością bebechów jak i szczegółami np. brak HU (szczegół, ale ważny 8) ). Jednak materiał ten sam.

Ja posiadam p228 STTi i go w życiu nie polecam, dlaczego?

1. Wykonanie: Sprężyna powrotna wyłamała przednią część zamka tą co ją przytrzymuje.

2. Magazynek: podczas upadku górną częścia (tam co jest taki przesuwający się plastik) właśnie oto on się połamał i już można zapomnieć o magu. Lepsze są zastosowania HFC, UHC, TM.

3. Odwzorowanie: Posiadam wersję srebrną i każde zarysowanie kończy się czarną rysą. Spust i kurek robi wrażenie metalowego, ale to tylko plastik.

 

Wykonany jest ze słabej jakości materiałów, niepotrzebne 'bajery' w magazynku i odwzorowanie.

Jedynym plusem jest jego waga oraz niektóre metalowe części wewnętrzne np. komora HU (chyba tak to można nazwać 8) )

Jak coś to bierz tylko czarną wersję chyba, że chcesz żeby Ci się nie nagrzewał w pełnym słońcu to srebrna ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Co do Sig Saueg'a STTi mam mieszane uczucia. Jeśli chodzi o sprawność do strzelania relaksującego (w przerwie w pracy) na dystansie 5 - 7 m (maksymalna długość biura) to nie ma problemu. Spisywał się bardzo dobrze. Dalsze dystanse - porażka.

Niestety najgorsza była awaryjność Sig'a - po tygodniu użytkowania nastąpiły serie zacięć, które doprowadziły ostatecznie do odesłania repliki do sprzedawcy w czasie mniejszym niż miesiąc od zakupu. Po 3 tyg. dostałem Sig'a z powrotem - działającego (AirSoftGuns.pl) i jak na razie leży na półce. Zastąpił go w działaniu TM Glock 17 Long.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Miałem tą broń. Strzelała dość dalekoale za to niecelnie oraz miała tendęcje do częstego zacinania się podczas przeładowywania.

 

Zalety:

-Wygląd

-Waga

-Wytrzymałość

 

Wady:

-Celność

-Hop Up

-Zacinanie się

 

Pozdro

Papuaz

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...